Ryby

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

67%
Hra - Afro Fish
Video se načítá

Zahrajte si tuto skvělou postřehovku. Hrajete za dravou rybu, která nemá nikdy dost. Vaším úkolem bude uhasit její neukojitelnou chuť. Takže sežerte vše, co můžete kromě, šípů z harpuny co se na vás řítí. Čím více toho sníte, tím rychleji se na vás budou řítit a vaše nekonečná chuť také přiláká pozornost žraloka, s kterým opravdu není žádná sranda. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
85%
Hra - Fishdom 3
Video se načítá

Fishdom 3 je zábavná logická hra, která vás bude určitě bavit. Vyplňte jméno, kupte rybičku, tu také pojmenujte a hurá na to. Zmáčkněte play a hrajte. Jde o to spojovat stejné obrázky k sobě, nejméně můžou být 3. Za vydělané peníze si můžete vybavit akvárium podle svých představ, hlavně nezapomeňte, že rybky také mají své potřeby. Takže je hlavně krmte a starejte se o ně.

 
83%
Hra - Fish Tales
Video se načítá

V této hře začínáte jako malá rybka v moři. Vaším úkolem je pojídat rybky, které jsou menší než vy a zajistit si tak růst. Pozor si však musíte dávat na ryby, které jsou větší jak vaše rybka, pro ty jste totiž potravou. Čím více rybek sníte, tím rychleji rostete a postupujete do dalších kol s vyšší obtížností.

 
77%
Hra - Sea Eater
Video se načítá

Potravní řetězec je velmi složitý. Velké ryby pojídají ty menší. Ty menší se musí snažit pojídat ty ještě menší a doufat, že vyrostou. Právě o to se musíte snažit v této hře. Pojídejte menší ryby a uhýbejte těm, které jsou větší a snadno by Vás sežrali. Musíte se snažit dosáhnout toho, abyste žrali čím dál tím větší ryby. Pozor ale, aby se z Vás nestala jen kostra, jak Vás ryby budou ožírat.

 
75%
Hra - Beaver Creek
Video se načítá

Bobři zamořili zátoku a ty se jich chceš za každou cenu zbavit. Velká zelená žába vystřeluje ryby a ty jí budeš ovládat. Rybími náboji se pokus sestřelit bobří základnu. Nenech uniknout bobra živého nebo si zase někde postaví nový domeček. Hra obsahuje celou řadu zábavných úrovní, kde musíš odhadnout směr a sílu výstřelu.

 
78%
Hra - Bad Cat
Video se načítá

Zlobivé kočičky útočí na supermarket! Rozhodly se sníst, co to jen půjde. Tvým úkolem bude zastavit je a klikat na ně, čímž je vyplašíš. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní. Koček přibíhá opravdu velký počet, takže máš o zábavu celou dobu zaručeně postaráno. Na každou úroveň je stanoven časový limit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Mighty Fin
Video se načítá

Tato skvělá oddychová hra tě určitě skvěle zabaví. Vyber si bláznivou postavu, s kterou chceš hrát, a jen to odstartuj! Staň se na chvilku rybkou, putuj tryskovou rychlostí skrz moře a u toho se snaž nasbírat co nejvíce bublin. Je to jednoduché, mezerníkem udržuješ rybku u dna, takže ho postupně pouštíš nebo mačkáš podle toho, kde jsou bubliny. Ale dávej pozor a vyhýbej se všem nebezpečným stvořením, jako jsou raci nebo racci! Tak hraj, postupuj koly a otvírej si nové postavy!

 
71%
Hra - Bubafish
Video se načítá

Staňte se želvou, která loví ryby v moři. Máte na výběr dvě varianty hry - časovou (timed game) a oddechovou (casual). Pokud chcete skutečnou výzvu, tak si zvolte časovou hru. V této verzi budete zaměřovat želvou ryby. Jakmile stisknete tlačítko myši, vystřelíte bublinu. Dostaňte do bubliny dvě stejné ryby, abyste získali body a odstranili ryby.

 
69%
Hra - Sushi Chain
Video se načítá

Vítejte v sushi baru. Stanete se kuchařem, který před sebou má obrovský posuvný pás, na němž přijíždí vybrané pochoutky. Vytvářejte série tří a více stejných jídel, abyste vyčistili hrací plochu. Vlevo nahoře můžete zjistit, jaké jídlo přijde na řadu v příštím tahu. Dokážete se zbavit všech jídel a získáte dostatek financí?

 
69%
Hra - Fish Puzzle
Video se načítá

Ve hře Fish Puzzle budete čelit logickému úkolu. Musíte k sobě přiřazovat stejně barevné rybičky, aby byly minimálně tři u sebe. Poté se rybičky odstraní a vy získáte body. Vpravo dole máte vypsáno, kolik bodů potřebujete získat pro postup do další úrovně. Dokážete se prokousat do nejtěžších úrovní hry?

 
72%
Hra - Funny Cook
Video se načítá

Hola, hola, ponorka vás volá. Právě jste se stali kuchařem na podmořské cestě kolem celého světa. Vaším úkolem bude vařit různé pokrmy, které si zákazníci objednají. Nebudete to mít nijak jednoduché, protože na splnění požadovaných cílů budete mít omezený časový limit, který bude neúprosně utíkat. Pokud vyprší, prohrajete.

 
66%
Hra - Ice Pond Tournament
Video se načítá

Turnaj na zamrzlém rybníku je tady! V hlavní úloze se představí tučňák. Používejte směrové šipky pro pohyb, mezerník slouží k interakci (vybrat si místo k rybaření, mluvit s někým, dostat se do menu). Jakmile hodíte prut do vody, musíte počkat, až se vám chytí ryba. To poznáte podle toho, že se vám prut bude hýbat. Vytáhněte rybu!

 
88%
Hra - Youda Fisherman
Video se načítá

Rybáři mají plné ruce práce s chytáním ryb. Mnozí jim závidí, že se pohybují na moři, ale upřímně, není co závidět. Jejich práce je velmi náročná a nikdy neví, jestli budou mít štěstí na úlovek. Pohybujte se po velkém světě lodních přístavů. V každém levelu musíte plnit nějaké speciální úkoly, ať už se jedná o chytání ryb nebo získání určitého množství například dřeva.