Ryby

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Baby Hazel Fishing Time
Video se načítá

Baby Hazel chce zažít opět nové dobrodružství a proto se rozhodne, že chce jít na ryby. Aby mohla jít, musí promluvit svého strýce, který si čte noviny. Pomozte jí přemluvit strýce a naučte ji, jak se správně chytají ryby.

 
55%
Hra - Rocket Fish
Video se načítá

Létající ryby ve hře Rocket Fish není sci-fi, ale skutečnost, protože je vybavena raketovým létacím pohonem. Snažte se doletět co nejdále a také sbírejte co nejvíce mincí, které použijete jako platidlo za vylepšení.

 
89%
Hra - Evolvo Plus
Video se načítá

Život v moři je velmi náročný, protože se velmi rychle můžete stát kořistí. Přesvědčíte se o tom ve hře Evolvo Plus. Musíte zde požírat ryby menší než jste Vy a zároveň se vyhnout útokům větších predátorů.

 
72%
Hra - Colorful Fish Matching
Video se načítá

Cílem hry Colorful Fish Matching je spojení dvou stejných obrázků ryb. V následujících kolech další obrázky přibudou. Dokážete spojit všechny obrázky a dohrát všechna kola?

 
45%
Hra - Blue Ocean
Video se načítá

Hra Blue Ocean je určena pro milovníky přírody, kteří mají rádi čisté životní prostředí. Pod hladinou najdete kelímky, papírky a další drobný odpad. Kromě toho jsou zde však i kusy velkého odpadu v podobě pneumatik a skříní. Ryby však potřebují kompletně čisté prostředí, takže se při úklidu čiňte.

 
56%
Hra - Good Fish Bad Fish
Video se načítá

Logická hra, ve které bude vaším úkolem nařezat konstrukci stavby tak, abyste vysypali všechny hodné rybky do vody a ty zlé zničili. Ze začátku vám to přijde jednoduché, ale postupem času budou levely náročnější. Zvládnete zachránit všechny hodné rybky?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Big Teeth
Video se načítá

Pokuste se posbírat co nejvíce perel, než vám ryba zničí síť. Zubatá ryba totiž perly hlídá a neustále síť pronásleduje. Občas můžete sebrat speciální perlu, která rybu uspí.

 
89%
Hra - Fish Tales 2
Video se načítá

Požírání menších rybek je základním principem hry Fish Tales 2. Cílem je postupně vyrůst do větších rozměrů. Jedině tak můžete začít požírat větší ryby. Vždy si však dejte pozor na žraloka, který je Vaším přirozeným nepřítelem. Dokážete tedy sežrat všechny menší rybičky?

 
58%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video se načítá

Farm Frenzy je jedna z nejznámnějších farmářských her. Tentokrát tě ale čeká chov ryb a dalších vodních živočichů. V každém levelu musíš splnit určité povinnosti a za vydělané peníze si koupíš lepší vybavení a další vodní živočichy.

 
95%
Hra - Baby Hazel Goldfish
Video se načítá

Hazel a její kamarád našli v bazénu rybičku. Hazel se chce o ni postarat, a proto spoléhá na tvou pomoc. Rybička potřebuje koupit akvárium, doplňky, stravu a různé hračky. Prožij i ty ve společnosti Hazel hezký den a postarejte se o rybičku, co nejlépe, aby Hazel byla šťastná.

 
72%
Hra - Lake Fishing
Video se načítá

Máme tu pro vás jednoduchou rybářskou hru, kterou zvládne naprosto každý z vás. Pomocí myši klikněte tam, kam chcete nahodit a už můžete jen čekat nebo rovnou navíjet. Jakmile se ukáže červený ukazatel, okamžitě držte levé tlačítko myši a tahejte. Pak už se můžete jen kochat svými úlovky. Máte na výběr z mnoha krásných krajin.

 
75%
Hra - Acool Fishing Master
Video se načítá

Cílem hry Alcool Fishing Master je v každém kole vydělat dostatek peněz za ulovené ryby. Každá ryba má v závislosti na své velikosti jinou hodnotu, takže se snažte lovit ty největší, protože na každý level máte jen omezený časový limit.

 
93%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video se načítá

Staň se malou rybičkou v obrovském oceánu. Jíst můžeš jen ryby, které jsou menší ty. Naštěstí jak jíš, postupně rosteš. Potravy pro tebe tedy existuje víc. Některé ryby ale budou pořád příliš velké, těm se vyhýbej. Dokážeš bezpečně proplavat všechna kola?