Ryby

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Aquarium Farm

V této hře bude tvým úkolem pečovat o své akvárium jak nejlépe dovedeš. Na výběr máš hned ze tří miniher, které v této hře můžeš provádět. Kupovat nové rybičky do svého akvária, kupovat nejroztomilejší ozdoby. Jednou za čas je potřeba akvárium i pečlivě vyčistit. Závěrem se můžeš o rybičky postarat tak, aby byly šťastné a veselé. Dokážeš to?

 
80%
Hra - The Unique Fish

V moři je spousta rybek. Ale vždy jedna k sobě nemá pár. A právě tu musíš v této hře najít. V každém levelu musíš najít jednu rybičku, která k sobě nemá stejný protejšek. Na začátku máš určité skóre, které se postupem času snižuje, pokud nevidíš správnou odpověď. Tak vzhůru do toho.

 
82%
Hra - My Little Baby Fish

V tejto hre bude tvojou úlohou postarať sa o rybičku. Tá sa práve vrátila z výletu a je celá chudák podření a od rán. Pomôžeš jej? Najskôr jej očisti, potom jej zbav všetkých bolestí a bodliakov, ošetri jej rany a zalep. Postaraj sa o to, aby rybička bola opäť šťastná a veselá.

 
80%
Hra - Aqua Challenge

Ocitnete se v roli malé rybičky plovoucí v širém moři. Vaším úkolem bude vyhýbat se ostatním rybám, které se vás snaží sežrat. Jak dlouho dokážete přežít v těchto krutých a nelítostných podmínkách?

 
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure

Zatoužili jste někdy poznat, co všechno se skrývá na mořském dně? Tak nyní máte jedinečnou možnost. V této hře se společně vydáme na mořské dno, kde se toho nachází opravdu spoustu. Odpadky, ztracené věci, mořské panny skrývající se před zvědavýma lidskýma očima. Můžete zde obléci svoji mořskou pannu, ozdobit mořské dno, trochu zde pouklidit odpadky, které zde naházeli lidé nebo se postarat o nemocné rybičky.

 
80%
Hra - Fish Bubble Shooter
Video se načítá

Fish Bubble Shooter je skvělá postřehovka, ve které máš za úkol střílet bublinky vzduchu tak, abys vždy spojila minimálně tři bublinky stejné barvy. Do jakého levelu se ti podaří dostat a jaké nejlepší skóre nahraješ?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Fish Coloring Book
Video se načítá

A je tady další omalovánka z dílny her Coloring Book. Dnešní díl je na téma "fish", v překladu ryby, a tvým úkolem bude vybarvit 12 obrázků různých ryb. Na výběr budeš mít ze 16 barev a záleží jen na tvé šikovnosti, jak se ti podaří obrázky zpracovat.

 
95%
Hra - Star Fish
Video se načítá

Pomozte malé rybce se sběrem všech hvězdiček a vyhněte se nebezpečným rybám, které by vám chtěli ublížit. Nezapomeňte ani na časový limit, do kterého se musíme vejít.

 
74%
Hra - Fishing Difference
Video se načítá

Pokuste se bystrým okem odhalit všechny rozdíly, které se nacházejí mezi dvěma na první pohled rozdílnými akvárii. Nebude to lehký úkol, protože mnohdy jsou rozdíly opravdu minimální.

 
76%
Hra - Seafood Chef Salmon Ravioli
Video se načítá

Kdo zde umí připravit ty nejlepší ravioly? jistě to budete Vy, protože v této hře je to cílem. Nejprve je však třeba nachytat si ryby na otevřeném moři. Musíte skloubit celou řadu dovedností.

 
72%
Hra - Fisher Cat
Video se načítá

Dokážete chytit co nejvíce ryb pro tuto kočku? Pomocí háku je budete chytat, ale musíte dávat pozor na jiné tvory.

 
68%
Hra - Battle Fish
Video se načítá

Tato rybička se umí zvětšovat a potřebuje opravdu velký prostor. Dokážete jí ho udělat? Nebude to tak snadné, protože se to bude všude hemžit nepřáteli.

 
52%
Hra - Fish Life
Video se načítá

Dokážete si představit, jak těžké je být rybkou v moři? Vyzkoušet si to můžete právě zde protože vaším úkolem bude vyhnout se všech rybám a předmětům, které se vám snaží ublížit. Nahrajete nejvíce bodů?