Rihanna

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Image Disorder Rihanna
Video se načítá

Rihanniny obrázky se nám celé rozbily a rozházeliy. Pomůžete nám je správně sestavit? Na začátku hry si můžete vybírat z jedenácti jazykových mutací, mezi nimiž však bohužel chybí čeština. Jakmile si zvolíte, můžete začít hrát. Čím rychlejší při sestavování obrázků budete, tím více bodů si připíšete.

 
64%
Hra - Cute Rihanna Dress Up
Video se načítá

Rihanna je opravdu populární severoamerická zpěvačka. Již celá řada her byla inspirována její osobou. Další z nich vám právě teď přinášíme. Na začátku hry si můžete vybrat jazyk hry, v nabídce máte jedenáct možných jazyků, bohužel však chybí čeština. Vyberte vzhled barbadosské zpěvačce, volba je jen na vás.

 
67%
Hra - Rihanna Tattoos Makeover
Video se načítá

Je-li Slavná zpěvačka Rihanna Vaší oblíbenkyní, tak neváhejte a pusťte se do této hry, kde je hlavní hrdinkou právě ona. Změňte ji účes, barvu očí a make-up podle vlastní fantazie. Vyzkoušejte si být chvilku maskérem slavné hvězdy. Dále ji můžete vybrat nějaký piersing nebo tetování na tělo. Vše podle fantazie. Oblečení a doplňky se taky dají měnit. Takže se do toho vrhněte, Rihanna už čeká.

 
74%
Hra - Rihanna Memory
Video se načítá

Pro všechny bystré makovičky je u pexeso, jehož hlavním motivem je Rihanna. Najdete zde celou řadu jejích podob. Každé kolo je omezeno časovým limitem, takže hurá do toho.