Rihanna

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Rihanna Memory
Video se načítá

Pro všechny bystré makovičky je u pexeso, jehož hlavním motivem je Rihanna. Najdete zde celou řadu jejích podob. Každé kolo je omezeno časovým limitem, takže hurá do toho.

 
66%
Hra - Barbie Rihanna Spa
Video se načítá

Pomozte Rihanne s úpravou pleti, výběrem oblečení a make-upu, aby mohla jít vystoupit na svůj koncert. Příjemnou zábavu.

 
66%
Hra - Rihanna Real Makeover
Video se načítá

Staňte se na chvíli profesionální maskérkou hvězd a uplatněte své kosmetické umění na populární celebritě Rihanně. Podle svého uvážení jí změňte účes, vyberte rtěnku, stíny, make up i šperky. Můžete změnit i barvu jejích očí nebo celé pozadí hry. Jak bude po Vašem zásahu vypadat? Poznala by se ? ;)

 
67%
Hra - Rihanna Tattoos Makeover
Video se načítá

Je-li Slavná zpěvačka Rihanna Vaší oblíbenkyní, tak neváhejte a pusťte se do této hry, kde je hlavní hrdinkou právě ona. Změňte ji účes, barvu očí a make-up podle vlastní fantazie. Vyzkoušejte si být chvilku maskérem slavné hvězdy. Dále ji můžete vybrat nějaký piersing nebo tetování na tělo. Vše podle fantazie. Oblečení a doplňky se taky dají měnit. Takže se do toho vrhněte, Rihanna už čeká.

 
75%
Hra - New Rihanna Celebrity Makeover
Video se načítá

Lidé po celém světě si oblíbili tuto barbadoskou zpěvačku. Řeč je samozřejmě o Rihanně. Má překrásný hlas a vždy slvěle vypadá. Zkuste si zahrát na jejího stylistu a udělat z ní ještě dokonalejší ženu. Udělejte ji nový sestřih, kterým osloví celý svět. Make může být výraznější, protože ona je velká osobnost. Ani doplňků se nemusíte bát. Fantazii se meze nekladou, vy si tvoříte hvězdu, podle Vaší fantazie.

 
64%
Hra - Cute Rihanna Dress Up
Video se načítá

Rihanna je opravdu populární severoamerická zpěvačka. Již celá řada her byla inspirována její osobou. Další z nich vám právě teď přinášíme. Na začátku hry si můžete vybrat jazyk hry, v nabídce máte jedenáct možných jazyků, bohužel však chybí čeština. Vyberte vzhled barbadosské zpěvačce, volba je jen na vás.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Image Disorder Rihanna
Video se načítá

Rihanniny obrázky se nám celé rozbily a rozházeliy. Pomůžete nám je správně sestavit? Na začátku hry si můžete vybírat z jedenácti jazykových mutací, mezi nimiž však bohužel chybí čeština. Jakmile si zvolíte, můžete začít hrát. Čím rychlejší při sestavování obrázků budete, tím více bodů si připíšete.

 
79%
Hra - Dress Up Rihanna
Video se načítá

Vnadná barbadosská zpěvačka Rihanna se vám představí pouze ve spodním prádle. Tentokrát si hra z reálné Rihanny příliš nevzala, protože si zpěvačka příliš podobná není. Nicméně můžete Rihannu v této oddechové oblékací hře obléknout do nejrůznějších šatů, triček, sukní nebo kalhot. Vybírejte oblečení!

 
70%
Hra - Rihanna Makeover G2D
Video se načítá

Jste-li fanoučci slavné zpěvačky Rihanny, tak je tato hra určena přímo pro Vás. Maskéři, kteří ji každý den líčí nemají snadný úkol. Hvězda totiž chce vypadat dokonale, bez jediné chybičky. Tuto nelehkou práci si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Zkrášlete ještě více už tak krásnou zpěvačku. Nebojte se, nemáte co pokazit. Vytvořte ji make-up, ve kterém by se mohla ukázat na pódium.

 
64%
Hra - Rihanna Rated: Style
Video se načítá

Rihanna je jednou z nejznámějších současných celebrit. Oblíbená mladá zpěvačka se stala hlavní hrdinkou celé řady oblékacích her. Jednu takovou hru vám právě zde přinášíme. Můžete si svou oblíbenou celebritu upravit přesně podle svého vkusu. Dejte si na ní záležet, protože se právě nachází před objektivem foťáku.

 
71%
Hra - Rihanna Makeover
Video se načítá

Nemusíte být ani skalním příznivcem této krásky z Barbadosu, aby Vás tahle jednoduchá hra chytila za srdce. Předělejte zpěvačku Rihannu k obrazu svému a využijte na to všech dostupných nástrojů. Myslíte si, že by Rihanně slušel piercing v obočí? Žádný problém! Je jen na Vás a Vaší fantazii, jak tahle proměna dopadne.

 
81%
Hra - Rihanna and Chris
Video se načítá

Oblíkačky, ve kterých jsou hlavními postavami slavné osobnosti, jsou jedny z nejoblíbenějších. Můžete si hvězdy obléknout do čeho chcete a v čem by se Vám líbili na pódiu. Tady se vyřádí fanoušci Rihanny a Chrise. Vyberte jim vhodné doplňky, boty a vyražte se svou hvězdou na turné, které bude mít velký úspěch.

 
81%
Hra - Rihanna Makeup Game
Video se načítá

Rihanna se proslavila jako světová zpěvačka. Rodačka z malého ostrovního státu Barbados se rozhodla pro úpravu zevnějšku. Sama to samozřejmě dělat nebude, a proto hledá maskérku, která by se o její vzhled postarala. Role maskérky se neujme nikdo jiný, než vy! Užijte si úpravu opravdové současné hudebnice.