Princezna

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - Medieval Dresses
Video se načítá

Máte rády historické kostýmy a krásné šaty jako pro princeznu? Pak se vám jistě bude líbit tato skvěle propracovaná oblíkačka, kde budete moct vytvořit princeznu přesně podle svých představ. Nejdřív jí vyberete tvar nosu, očí i úst a to nejlepší líčení. Pak na Vás čekají stylové dobové účesy, kterým můžete navíc dát i netradiční barvy vlasů. Výpět šatů z různých historických období a doplňků je potom opravdu veliký a i tady si můžete zvolit barevnost. Nakonec princeznu dáte do některého zajímavého pozadí.

 
89%
Hra - Briar Beauty Makeover
Video se načítá

Máme tu pro vás krásnou hru, kterou si každá z vás užije! Staňte se maskérkou a módní poradkyní královské rodiny! Dostanete na starost mladou a krásnou princeznu, zapojte fantazii a udělejte jí dokonalou. Napřed jí udělejte pár masek, vytrhejte obočí a začněte s make-upem. Vybírejte z několika účesů a pak jí oblečte do nádherných šatiček. Je jen na vás jak bude vypadat.

 
89%
Hra - Cinderella Real Makeover
Video se načítá

Postarejte se o mladou popelku, která chce jít na ples a okouzlit prince. Aby tomu tak mohlo být, musíte jí vyčistit obličej, vybrat hezké líčení a nakonec i krásné šaty.

 
89%
Hra - Frozen Prom Nails Designer
Video se načítá

Elsa by potřebovala změnu svého stylu, pomozte jí s výběrem moderních šatů, účesu a nehtů, aby se mohla zařadit do normálního života.

 
89%
Hra - Cinderella Dream
Video se načítá

Upravte krásnou popelku na obrovský ples! Záleží jen na vás, jak si s tím poradíte.

 
89%
Hra - Elsa Mommy Real Makeover
Video se načítá

Postarejte se o Elsu a její nejmladší dceru. Obě potřebují vyčistit pleť, vybrat make-up a krásné nové oblečení.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
89%
Hra - Cool Sisters Frozen
Video se načítá

Elsa a Anna jsou dvě nejznámější sestry, které mají společně výborný vztah. Proto se i společně oblékají. Postarejte se o obě a vyberte každé z nich moderní nebo klasické šaty.

 
89%
Hra - Disney Princess Charm College
Video se načítá

Pomozte princeznám s výběrem vhodného oblečení na oslavu. Vybrat jim můžete modernější účes, krásné šaty a doplňky.

 
89%
Hra - Disney Princesses Night Out
Video se načítá

Ariel, Jasmina a Rapunzel se chystají do baru a proto se chtějí hezky obléknout. Pomozte jim s výběrem a nezapomeňte na výrazné účesy.

 
89%
Hra - Snow White Good Apple vs Bad Apple
Video se načítá

Sněhurka má dobrou i špatnou stránku. Oblečte ji jako špatnou a dobrou princeznu. Výběr je odlišný v make-upu, ale pokud v šatech.

 
89%
Hra - Rapunzel & Belle Love Rivals
Video se načítá

Rapunzel a Bella šli společně do kavárny, ve které setkali chlapce svých snů. Aby upoutaly jeho pozornost, musí se převléknout do krásných šatů a vybrat jemný make-upu. Která tento souboj vyhraje Bella nebo Rapunzel?

 
89%
Hra - Royal Masquerade Ball
Video se načítá

V království se dnes koná maškarní ples a mají se ho zúčastnit všechny princezny a princové z okolí. Postarejte se o tyto tři a vyberte jim vhodné oblečení.

 
89%
Hra - Disney Princess Coachella
Video se načítá

Oblečte si nejznámější princezny a připravte je na krásnou dovolenou v zámoří. Budou s výběrem šatů spokojené?