Princezna

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Anna Real Cosmetics
Video se načítá

Pomozte Anne s vylepšením její tváře, která je zcela zničena. Na to vám pomůže zázračná kosmetika a moderní přístroje. Nakonec, aby byla ještě krásnější ji můžete vylepšit make-upem a oblečením.

 
90%
Hra - Princess Winter Ball
Video se načítá

Princezna Nina pořádá v tuto noc zimní večírek, na kteří přijedou princové z mnoha zemí. Pomozte jí, aby si na tuto událost vybrala krásné šaty, účes a doplňky.

 
90%
Hra - Zombie Little Mermaid
Video se načítá

Ariel chce vypadat jak strašidelná příšera, pomozte jí s výběrem oblečení a doplňků, aby vylekala všechny v moři.

 
90%
Hra - Modern Princess Prom Dress
Video se načítá

Máš ráda jednu princeznu z Walt Disney? Vytvoř si ji za pomoci této hry a vyber její vhodný make-up, účes a doplňky.

 
90%
Hra - Tribal Princess Makeover
Video se načítá

Mladá Indiánka se chystá na své zasvěcení mezi dospělé ženy. Vyberte jí vhodné oblečení, doplňky a make-up, aby vypadala krásně.

 
90%
Hra - Elsa And Anna Bridesmaid Dresses
Video se načítá

Anna a Elsa jsou hlavními družičkami a proto se od nich očekává, že budou mít dokonalý make-up a oblečení. Dokážeš jim pomoci?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Cinderella
Video se načítá

Popelka chce jít na královský ples, ovšem k tomu potřebuje nádherné šaty, dokonalý účes a pěkné doplňky. Pomůžete jí s výběrem, aby okouzlila prince?

 
90%
Hra - Disney Princess Selfie
Video se načítá

Připravte každou princeznu na společnou salfie fotku. Změnit její můžete nejen vlasy a oblečení, ale i jejich výraz tváře. Vyberte pro každou z nich něco originálního.

 
90%
Hra - Make Your Own Princess
Video se načítá

Vytvořte si vlastní princeznu a prince, podle vlastní fantazie. Vybrat jim můžete krásné šaty, účes, ale i doplňky. Omezovat se nemusíte hlavně v barvách.

 
90%
Hra - Disney Girls Night Out
Video se načítá

Elsa a Anna chtějí jít ven a seznámit se s novými chlapci a proto by chtěli krásné šaty, doplňky a moderní make-up. Vyberte všechny věci pro každou z nich a připravte je na nezapomenutelnou noc.

 
90%
Hra - Elsa & Anna Winter Trends
Video se načítá

Anna a Elsa se chystají na zimu a proto potřebují nové zimní oblečení a make-up. Pomozte jim s výběrem, aby vypadaly i tuto zimu krásné.

 
90%
Hra - Princess Elsa Twins Care
Video se načítá

Elsa má dvojčata a potřebuje vaši pomoc, aby jejich zvládla nakrmit, uspat či zabavit. Pomůžete jí, aby to zvládla?

 
90%
Hra - Barbie's Wedding Selfie with Princesses
Video se načítá

Barbie bude mít svatbu a proto by si chtěla tento den navždy zapamatovat, aby si na tuto chvíli vzpomněla ve starším věku. Vyberte pro družičky a nevěstu krásné šaty a udělejte jim společnou fotografii.