Princezna

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Elsa & Anna Easter Fun
Video se načítá

Anna a Elsa potřebují vaši pomoc protože Velikonoce se blíží. Vyberte každé z nich nové oblečení pomozte jim s výzdobou vajíček, které by chtěli darovat svým koledníkům.

 
91%
Hra - Tender Mermaid Princess
Video se načítá

Mořská víla je podle pověstí tajuplná bytost žijící v moři. Umíš si představit, jak by mohla ve skutečnosti vypadat? Vytvoř si i ty svou vlastní mořskou vílu. Ve hře jí můžeš změnit účes, ploutev, horní díl plavek a doplňky.

 
91%
Hra - Elements Makeover Wind Princess
Video se načítá

Jessica se má v tento den, zúčastnit maškarního plesu čtyř elementů. Rozhodla se přestrojit za princeznu větru. Pomůžeš jí na tuto akci převléknout, vybrat make-up a doplňky, aby maska ​​vypadala věrohodně? V sekci make-upu je možné stíny nebo spirálu stínovat. Pomůžeš jí i ty vybrat pěkný outfit.

 
91%
Hra - Royal Princess - Tour Garden
Video se načítá

Oblečte všechny princezny, které jsou vám k dispozici. Celkově jich máte pět a každou z nich můžete obléknout jinak. Jak budou vypadat vaše princezny po úpravě?

 
91%
Hra - Precious Pin-Up Princess
Video se načítá

Precious Pin-Up Princess je dívčí hra, ve které si můžete ověřit svou fantazii. Je jen na vás, jaký účes, oblečení a make-up jí vyberete. Outfit si můžete poskládat z jednotlivých kousků a barev, které máte k dispozici.

 
91%
Hra - Zombie Sleeping Beauty Dress Up
Video se načítá

Letos se Šípková Růženka rozhodla jít za zombie princeznu. Pomozte jí vybrat správný kostým.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Disney Masquerade Ball
Video se načítá

Upravte tuto krásnou a mladou princeznu na maškarní bál, který se koná dnes na zámku!

 
91%
Hra - Modern Chibi Princesses
Video se načítá

Oblečte Rapunzel a její nejlepší kamarádku Elsu na společný výlet. V jejich šatníku najdete moderní, ale i typické věci, které nosí ve všední dny. vyberte jim něco originálního.

 
91%
Hra - Disney Princess Hipsters
Video se načítá

Oblečte si tři slavné princezny do moderního hipster stylu, který se dnes nosí. Každá z nich má v šatníku zajímavé kousky, které vypadají krásně. Nebojte se je kombinovat a vytvořit z nich moderní hezké dívky.

 
91%
Hra - Cinderella Prom Dress Design
Video se načítá

Popelka by měla jít na ples, ale chybí jí šaty. Pomozte jí s jejich ušitím, aby okouzlila celé království. Podaří se vám je ušít, podle jejích představ?

 
91%
Hra - Princesses vs Villains Selfie Challenge
Video se načítá

Vyberte nejlepší selfie. Kdo se vyfotí lépe princezny nebo jejich úhlavní nepřátelé? Vyberte pro každého originální oblečení.

 
91%
Hra - Rapunzel's Kawaii Trends
Video se načítá

Rapunzel si oblíbila nový styl oblečení Kawaii. Pomozte jí s výběrem aby vypadala v tomto stylu krásné. Podaří se vám to?

 
90%
Hra - Frozen Fashion Rivals
Video se načítá

Staňte se vítěznou rivalkou té druhé. Aby se vám podařilo vyhrát musíte zmrazit té druhé šatník, ale tak, aby vás při tom neviděla.