Princezna

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Tinker Bell’s Princess Makeover
Video se načítá

I víla potřebuje vaši pomoc s oblékáním. Pomozte jí vybrat šaty, make-up a doplňky, aby opět mohla pracovat.

 
93%
Hra - Rococo Costume
Video se načítá

Máme tu pro vás oblíkačku, ve které si budete moci navrhnout šaty a vzhled z rokoka pro tuto slečnu. Napřed jí naličte a udělejte jí starodávný účes. Potom můžete začít se strojením a zdobením šatstva.

 
93%
Hra - Disney Princess Beauty Pageant
Video se načítá

Pomozte této čtveřici princezen s výběrem šatů, doplňků a krásných účesů na dnešní ples, kde se mají zúčastnit všechny známé postavičky z pohádek.

 
93%
Hra - Disney Princess Graduation Ball
Video se načítá

Oblečte nejznámější princezny na ples a rozhodněte, která z nich si zaslouží být královnou plesu.

 
93%
Hra - Sofia Christmas Date With Amber
Video se načítá

Sofia a Amber dostali pozvání od dvou princů na ples a proto si chtějí vybrat krásné oblečení. Pomozte jim s výběrem oblečení, účesu a zbylých doplňků.

 
93%
Hra - Disney Snowflakes Winter Ball
Video se načítá

Elsa, Anna a Rapunzel se chystají na zimní bál, která se bude konat za pár hodin. Každá z nich chce vypadat, co nejlépe, aby si našla vysněného prince. Podaří se to každé z nich?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Frozen Highschool Mischief
Video se načítá

Elsa a Anna by se měli učit se špatnou královnou, aby jejich vědomosti byly skutečně dobré. je však hodina nudí a chtěli by dělat něco jiného. Pomoz jim s tým, aby jejich zlá královna neviděla.

 
92%
Hra - Princess Maker 2
Video se načítá

Skvělá hra pro všechny holky, dívky a princezny! V této oblékací hře budete mít mnoho možností, jak si svoji princeznu zkrášlit a obléci. Vybrat si budete moci z mnoha typů žen a jejich postav. Pak můžete vybrat vlasy a barvu. Dále pak oči, řasy, oblečení či šperky. Nakonec vyberete pozadí.

 
92%
Hra - Tudor Fashion
Video se načítá

Tudor Fashion je opravdu velmi propracovaná oblíkačka. V této hře máte tolik možností. Vyberte si na začátku, jestli chcete oblíkat muže nebo ženu. Nastavte tvar obličeje, upravte celý obličej, barvu očí, pleti. Potom se můžete vrhnout na oblékání. Vyberte své princezně nebo princovi krásné oblečení, můžete nastavit krásné motivy na šaty a další spoustu věcí. Tak na co ještě čekáte?

 
92%
Hra - Snow Queen Scene Maker
Video se načítá

Skvělá oblíkačka z prostředí Ledového království! Vytvoř si Elsu, Annu i další charaktery přesně tak, jak byly ve filmu... a nebo naopak úplně jinak! Krásné šaty, norské vzory a podobně, to vše najdeš v této hře.

 
92%
Hra - Modern Belle Spa Day
Video se načítá

Postarejte se o Bellu, která se rozhodla jít na rande. K tomu potřebuje vyčistit pleť, vybrat správné líčení a hezké šaty.

 
92%
Hra - Elsa Pretty Ballerina
Video se načítá

Pomozte Else s výběrem šatů na balet, aby její vystoupení bylo impozantní a zaujala nejen talentem, ale i svým stylem.

 
92%
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá

Popelka potřebuje na svou stránku přidat nový příspěvek, jak si upravila své nové boty. Pomozte jí s dekorací, aby vypadala skutečně dokonale.