Přesnost

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Dark Rolls
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které bude vaším úkolem dostat kuličku do cíle. Zní to jednoduše, jenže to bude těžší, než si myslíte. Ocitnete se v členitém bludišti, ve kterém musíte provést tuto kuličku, navíc musíte sbírat prsteny. Vysbírejte značnou část kuliček a pokračujte k cíli, dávejte si pozor, ať nespadnete z hracího pole.

 
68%
Hra - Fairy Town
Video se načítá

Dokážete odstranit všechny kuličky? Zní to jednoduše, ale nebude tomu tak. Máte omezený počet munice, takže každý tah může znamenat výhru nebo prohru. Takže si dobře rozmyslete, kam budete střílet.

 
76%
Hra - Bear Fishing
Video se načítá

Trefte všechny rybičky a nakrmte vaše malé medvídě. Nebude to snadné, protože budete mít málo pokusů.

 
82%
Hra - Hanna's Holidays
Video se načítá

V této hře budete potřebovat rychlost a přesnost. Dokážete obsloužit všechny klienty v cestovní kanceláři? Tak se ukažte, vydělejte co nejvíce peněz a invetujte je do nového zařízení.

 
83%
Hra - Kill The Sun
Video se načítá

Zahrajte si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem pomocí luku sestřelit všechny nepřátelé. Každý level bude náročnější tak si dávejte pozor.

 
76%
Hra - Land
Video se načítá

Zvládnete postavit most mezi platformami? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude. Budete pomáhat malé příšerce a cílem je postavit most, který nebude přesahovat platformu. Také když bude moc krátký tak hra končí.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

71%
Hra - Lost Angel
Video se načítá

Dokážete se dostat s tímto andělíčkem až domů? Pomozte mu ejprv vyskočit a pak s epomocí myši pohybujte pomocí prstýnků, které vás vyhodí nahoru. Dávejte pozor, pokud se netrefíte tak spadnete a hra skončí.

 
68%
Hra - Bugs N' Love
Video se načítá

Dokážete poslat všechny berušky do správných domečků? Bude záležet pouze na vaší rychlosti.

 
79%
Hra - Jewel Shop
Video se načítá

Procvičte si postřeh v této hře! Cílem je skládat klenoty pro zákazníky. Zní to celkem jednoduše, ale tak snadné to nebude.

 
74%
Hra - Farm House
Video se načítá

Rozdělte všechna zvířata do správné ohrady, vše se ovládá myší tak se ukažte co ve vás je.

 
80%
Hra - Break It If You Can
Video se načítá

Zvládnete vysbírat všechny předměty? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude protože také se budete vyhýbat překážkám. Snažte se jim vyhýbat a sbírat ty předměty, které jsou ve správné barvě.

 
72%
Hra - Pony Fly in a Fantasy World
Video se načítá

Ve hře Pony Fly in a Fantasy World si otestuješ svůj postřeh. Tvým úkolem bude dostat poníka přes co nejvíce bran. Když nabouráš, tak budeš muset začít zase odznovu. Poníka ovládáš kliknutím myšky. Jaké skóre bude tvé nejlepší?

 
88%
Hra - Pineapple Pen Mater
Video se načítá

Ve hře Pineapple Pen Master bude tvým úkolem trefovat ananasy a jiné ovoce prupiskou a dostat co nejlepší skóre. Některé anansy budou mít peníze a když je trefíš, peníze dostaneš. Za peníze si poté můžeš koupit další vzhledy prupisky.