Přesnost

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Bloopers 2
Video se načítá

Zachraňte všechny pomeranče! K tomu vám poslouží dělo, kterým je můžete vysílat do portálů! Nebude to nic jednoduchého, takže musíte být opravdu přesní. Využívejte i ostatních střel, kterými můžete ničit překážky. Myslíte si, že na to máte?

 
80%
Hra - Slice the Box Remaster
Video se načítá

V tomto již druhém pokračování budete opět nařezávat geometrické tvary. Zní to jednoduše že? No nepodceňujte jednoduchost hry, v pozdějších levelech budete mít co dělat. Máte na to vyřešit všechny levely?

 
70%
Hra - Impulse
Video se načítá

V této hře budete postaveni před náročnou zkoušku. Každý level musíte dostat kuličku do vortexu pomocí kliknutí myši. Nebude to snadné, protože v dalších levelech se budete muset vyhýbat ostatním kuličkám (srážka = smrt). Zvládnete se vyhnout všem kuličkám a tu svoji dopravit vždy do vortexu?

 
80%
Hra - Know Your Planet
Video se načítá

Ve hře Know Your Planet si pořádně prověříte Vaše znalosti zeměpisu, protože musíte s přesností do 600 kilometrů určit jakékoli místo na Zemi. Není to vůbec jednoduché. Hledat budete státy, hlavní města a také místa, která jsou zobrazena na fotkách.

 
100%
Hra - Sly Fox
Video se načítá

Zahrajte si tuto bezva logickou hru, ve které bude vaším úkolem odebírat prvky tak, abyste nerozbili vajíčko. Odebírejte kamenné bloky a nedovolte, aby vajíčko spadlo na zem! Hra vypadá jednoduše, ale věřte, že vás plně otestuje.

 
79%
Hra - Dangerous Sweets
Video se načítá

V této hře budete pomáhat malému hlodavci se dostat až ke sladkostem. Pomocí zvedání a naklánění plochy, dávejte ale pozor ať ho neshodíte nebo nenabodnete. Cílem je vysbírat všechny sladkosti a dostat se, až k muffinu. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
76%
Hra - Trip Zone
Video se načítá

Myslíte s, i že znáte i to nejméně známé místo ? Dokážete ho přímo ukázat na mapě ? Ověřte si své znalosti ve hře Trip Zone . V dolní liště najdete místo, které máte najít na mapě, pokud se trefíte dostanete určitý počet bodů . Na konci kola se tyto body sečtou a uvidíte, jestli můžete postoupit do dalšího kola . Troufáte si na to?

 
50%
Hra - Boxed
Video se načítá

Otestujte si vaší trpělivost a přesnost v této hře. Budete odstraňovat červené krabičky, mohou vám spadnout pouze 2, jinak musíte začít od znova. Přesuňte červené krabičky, abyste uvolnili prostor krabičkám, které budete zachraňovat. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
91%
Hra - Transcopter
Video se načítá

Hlavním úkolem hry Transcopter je přepravení nákladu. Předem víte nejmenší počet kuliček, které musejí být dovezeny do cíle. Pokud dovezete méně, pak letíte znovu. Za nasbírané mince si v obchodě kupte například vylepšení motoru nebo vrtule.

 
84%
Hra - Bloopers
Video se načítá

Máme tu pro vás další logickou hru, ve které budete střílet z děla. Váš úkol bude jasný, sestřelte na co nejmenší počet ran co nejvíce objektů. Ke všemu budete potřebovat pouze myš. Tak neváhejte a vyzkoušejte si ji rovnou.

 
78%
Hra - Go! Santa Go!
Video se načítá

Pomozte Santovi sesbírat všechny jeho věci a dávejte pozor aby nespadl do prázdných děr. Podaří se vám ho dostat až do cíle?

 
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá

Tvým úkolem je odstranění všech kuliček z herního pole v každém levelu. I když to bude nejdřív snadné, časem se to stane těžší a těžší, bude přibývat více červených překážek. Těch se nesmíš dotknout, protože když se ti to povede, přijdeš o život. Zvládneš i tak projít všechny levely?

 
100%
Hra - Color World Origins
Video se načítá

Nabarvi všechny krabice správnou barvou. Jak ji poznáš? Přeci podle barvy smajlíka, kterého na krabici najdeš. Krabici nabarvíš pomocí kontaktu s dělovými koulemi nebo dalšími herními prvky. Potřebuješ nejen logické myšlení, ale také umět správně mířit.