Přesnost

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
100%
Hra - Sly Fox
Video se načítá

Zahrajte si tuto bezva logickou hru, ve které bude vaším úkolem odebírat prvky tak, abyste nerozbili vajíčko. Odebírejte kamenné bloky a nedovolte, aby vajíčko spadlo na zem! Hra vypadá jednoduše, ale věřte, že vás plně otestuje.

 
88%
Hra - Bloopers 2
Video se načítá

Zachraňte všechny pomeranče! K tomu vám poslouží dělo, kterým je můžete vysílat do portálů! Nebude to nic jednoduchého, takže musíte být opravdu přesní. Využívejte i ostatních střel, kterými můžete ničit překážky. Myslíte si, že na to máte?

 
70%
Hra - Impulse
Video se načítá

V této hře budete postaveni před náročnou zkoušku. Každý level musíte dostat kuličku do vortexu pomocí kliknutí myši. Nebude to snadné, protože v dalších levelech se budete muset vyhýbat ostatním kuličkám (srážka = smrt). Zvládnete se vyhnout všem kuličkám a tu svoji dopravit vždy do vortexu?

 
80%
Hra - Know Your Planet
Video se načítá

Ve hře Know Your Planet si pořádně prověříte Vaše znalosti zeměpisu, protože musíte s přesností do 600 kilometrů určit jakékoli místo na Zemi. Není to vůbec jednoduché. Hledat budete státy, hlavní města a také místa, která jsou zobrazena na fotkách.

 
80%
Hra - They Have Stolen our Sun!
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které Zemi terorizují malá zelená monstra, která ukradla slunce! Vaším úkolem je bude vyhnat z naší planety! Stačí vzít postavičku a hodit jí po monstru. Dávejte si pozor, abyste ho nedali do stínu dříve, než hodíte, jinak usne. Zvládnete všechny levely bez úhony?

 
75%
Hra - Hell on Duty
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře budete v pekle trestat příšerky. Pomocí děla je budete sestřelovat do kotle s vařící vodou. Ovládání je jednoduché stačí pouze kliknutím myši vystřelit a pohybem myši nastavujte sílu a úhel. Máte dokonce i několik typů munice a každá dělá něco jiného. Hra vás plně pohltí a neodlepíte se, dokud jí nedohrajete. Čeká na vás 60 levelů!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Edge of Evil
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete hledat 5 rozdílů. Určitě vám to přijde velmi jednoduché, ale později se otestují vaše schopnosti.

 
55%
Hra - Greek Hero
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, od které se jen tak rychle neodlepíte. Řecký hrdina bojuje o srdce mladé slečny, tím že jí ukáže, jak to umí s lukem. Myší nastavujete úhel letu a sílu, kterou šíp poletí. Jste omezeni šípy, takže se snažte trefovat. Povede se vám okouzlit mladou slečnu?

 
80%
Hra - Slice the Box Remaster
Video se načítá

V tomto již druhém pokračování budete opět nařezávat geometrické tvary. Zní to jednoduše že? No nepodceňujte jednoduchost hry, v pozdějších levelech budete mít co dělat. Máte na to vyřešit všechny levely?

 
66%
Hra - Orbit Breaker
Video se načítá

V této hře budete ničit planety. Hra se ovládá úplně jednoduše, na začátku klikněte myší, abyste se rozletěli. Jakmile se přiblížíte na orbit planety, tak zmáčkněte levé tlačítko myši a když ho pustíte, tak planeta vybouchne. Dávejte si pozor, snažte se odepnout od planety, tak abyste doletěli na další oběžnou dráhu. Postupem hry vám přibydou i zelené zdi, od kterých se budete moci odrážet a měsíce, které poslouží jako záchytné body mezi planetami.

 
64%
Hra - Need Water!
Video se načítá

Pro milovníky logických her tu máme tuto skvělou pařbu, ve které budete budovat cestu pro podzemní vodu až do elektrárny, později i ropu do rafinérií. Nebude to nic lehkého, snažte se po cestě vysbírat všechny kameny. Jistotou budou i vylepšení, které vám nesmírně pomohou. Když budete v koncích, tak můžete použít nápovědu (otazníček). Tak na co ještě čekáte, otestujte si svojí logiku na této skvělé hře.

 
56%
Hra - Ship Loader
Video se načítá

Staňte se obsluhou přístavního jeřábu. Myslíte si, že je to jednoduchá práce? Vaším úkolem bude nakládat loď různým nákladem. Musíte být velice opatrní, protože jakmile ji začnete nakládat opravdu zbrkle a rychle tak shodíte kapitána z lodi. Berte také ohledy na zvířata, nemůžete položit žirafu a vedle ní výbušniny nebo radioaktivní odpad. Zvládnete všechny levely na výbornou?

 
62%
Hra - Bomb Pong
Video se načítá

Tak tento ping pong může být velice nebezpečný. Nehraje se totiž s míčkem, ale s časovanou bombou. Doporučujeme nastavit obtížnost na medium, bomby se budou odpalovat až po 15 sekundách nebo když jí vystřelíte do outu. Ovládá se jednoduše, pouze myší.