Přesnost

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

66%
Hra - Grisou
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si parádní hru s názvem Grisou. Za úkol budete mít vyprostit horníka ze šachty. Cesta ven je však velmi spletitá. Různě se kroutí a stáčí a vy se nesmíte dotknout zdi.

 
84%
Hra - Bloopers
Video se načítá

Máme tu pro vás další logickou hru, ve které budete střílet z děla. Váš úkol bude jasný, sestřelte na co nejmenší počet ran co nejvíce objektů. Ke všemu budete potřebovat pouze myš. Tak neváhejte a vyzkoušejte si ji rovnou.

 
72%
Hra - Thor Towers
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Podaří se vám ve hře Thor Towers postavit co nejvyšší budovu z kvádrů? Kvádry jsou zavěšeny vždy na řetězu, a když přijdou do hry, tak se velmi houpu. Vaším úkolem je vychytat upuštění kvádru ve správný čas, aby dopadl co nejpřesněji.

 
91%
Hra - Transcopter
Video se načítá

Hlavním úkolem hry Transcopter je přepravení nákladu. Předem víte nejmenší počet kuliček, které musejí být dovezeny do cíle. Pokud dovezete méně, pak letíte znovu. Za nasbírané mince si v obchodě kupte například vylepšení motoru nebo vrtule.

 
50%
Hra - Boxed
Video se načítá

Otestujte si vaší trpělivost a přesnost v této hře. Budete odstraňovat červené krabičky, mohou vám spadnout pouze 2, jinak musíte začít od znova. Přesuňte červené krabičky, abyste uvolnili prostor krabičkám, které budete zachraňovat. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
46%
Hra - Intersectigon
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které bude vaším úkolem klikat na geometrické tvary a vyplňovat je barvou. Snažte se na co nejméně kliknutí zabrat co největší prostor. Pozor, jste omezení časem i tahy! Tak jste připraveni si otestovat vlastní rychlost a vnímání?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Disco Bowling Deluxe
Video se načítá

Máte rádi kuželky? Tak to si zahrajte pařbu Disco Bowling Deluxe! Krom klasických kuželek se na dráze mohou objevit i bubliny s hvězdičkami nebo vybuchující kuželky.

 
76%
Hra - Trip Zone
Video se načítá

Myslíte s, i že znáte i to nejméně známé místo ? Dokážete ho přímo ukázat na mapě ? Ověřte si své znalosti ve hře Trip Zone . V dolní liště najdete místo, které máte najít na mapě, pokud se trefíte dostanete určitý počet bodů . Na konci kola se tyto body sečtou a uvidíte, jestli můžete postoupit do dalšího kola . Troufáte si na to?

 
80%
Hra - Gingerbread Circus 2
Video se načítá

Zahrajte se na vrhače nožů a pobavte tímto vystoupením hledisko. Vrhat nože musíte tak, abyste nezabili perníček. Proto musíte být přesný a vrhat přímo na cíl. Během hry máte jen tři životy.

 
59%
Hra - Fab Tattoo Artist 2
Video se načítá

Máme tu pro vás senza hru, ve které budete hrát za tatéra. Zkuste si jaké to je tetovat. Napřed udělejte návrh, obtiskněte ho tělo a začněte s tetováním. Dávejte pozor, netetujte je dlouho v jednom kuse, když to zákazníka začne moc bolet nebo nebudete dodržovat linky tak odejde. Máte na to se dostat až do posledního levelu?

 
78%
Hra - Gingerbread Circus
Video se načítá

Vyzkoušejte si zahrát adrenalinovou hru, která vás prostě pohltí. Vaším úkolem je trefit objekt nožem, ale tak, abyste nezasáhli perníček. Podaří se vám nasbírat co nejvíce bodů?

 
76%
Hra - Super Stacker 2
Video se načítá

V této logické hře, která je pokračováním úspěšného prvního dílu Super Stacker, je tvým úkolem postavit dostatečně stabilní konstrukci, aby se po nějakou dobu nezřítila. Herní prvky však můžeš na plochu pokládat pouze ve stanoveném pořadí, což hru poměrně stěžuje. Zvládneš se dostat přes všech 40 levelů?

 
79%
Hra - Dangerous Sweets
Video se načítá

V této hře budete pomáhat malému hlodavci se dostat až ke sladkostem. Pomocí zvedání a naklánění plochy, dávejte ale pozor ať ho neshodíte nebo nenabodnete. Cílem je vysbírat všechny sladkosti a dostat se, až k muffinu. Podaří se vám zdolat všechny levely?