Přesnost

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

72%
Hra - Pony Fly in a Fantasy World
Video se načítá

Ve hře Pony Fly in a Fantasy World si otestuješ svůj postřeh. Tvým úkolem bude dostat poníka přes co nejvíce bran. Když nabouráš, tak budeš muset začít zase odznovu. Poníka ovládáš kliknutím myšky. Jaké skóre bude tvé nejlepší?

 
81%
Hra - RB2
Video se načítá

Zvládnete správně otočit tyto koule tak, abyste je poslali a správné místo? Černá na černou, červená na červenou. Takže stačí mít velkou rychlost a přesnost.

 
53%
Hra - Sketch
Video se načítá

Cílem této oddechovka je co nejpřesněji na ploše zaznamenat různé objekty, písmena či smajlíků. Každý objekt se vám nejprve zobrazí, přičemž vy si můžete za pomoci několika špendlíků zaznamenat jeho umístění. Následně objekt zmizí, takže ho budete muset nakreslit jen zpaměti.

 
80%
Hra - Break It If You Can
Video se načítá

Zvládnete vysbírat všechny předměty? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude protože také se budete vyhýbat překážkám. Snažte se jim vyhýbat a sbírat ty předměty, které jsou ve správné barvě.

 
53%
Hra - Mama's Pizza
Video se načítá

Postarejte se o vaše hladové zákazníky, kteří chtějí maximální kvalitu! Snažte se a udělejte jim jídlo tak, jak ho mají rádi.

 
74%
Hra - Farm House
Video se načítá

Rozdělte všechna zvířata do správné ohrady, vše se ovládá myší tak se ukažte co ve vás je.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
68%
Hra - Bugs N' Love
Video se načítá

Dokážete poslat všechny berušky do správných domečků? Bude záležet pouze na vaší rychlosti.

 
79%
Hra - Jewel Shop
Video se načítá

Procvičte si postřeh v této hře! Cílem je skládat klenoty pro zákazníky. Zní to celkem jednoduše, ale tak snadné to nebude.

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
71%
Hra - Lost Angel
Video se načítá

Dokážete se dostat s tímto andělíčkem až domů? Pomozte mu ejprv vyskočit a pak s epomocí myši pohybujte pomocí prstýnků, které vás vyhodí nahoru. Dávejte pozor, pokud se netrefíte tak spadnete a hra skončí.

 
76%
Hra - Land
Video se načítá

Zvládnete postavit most mezi platformami? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude. Budete pomáhat malé příšerce a cílem je postavit most, který nebude přesahovat platformu. Také když bude moc krátký tak hra končí.

 
82%
Hra - Hanna's Holidays
Video se načítá

V této hře budete potřebovat rychlost a přesnost. Dokážete obsloužit všechny klienty v cestovní kanceláři? Tak se ukažte, vydělejte co nejvíce peněz a invetujte je do nového zařízení.

 
83%
Hra - Kill The Sun
Video se načítá

Zahrajte si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem pomocí luku sestřelit všechny nepřátelé. Každý level bude náročnější tak si dávejte pozor.