Překonávání překážek

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Unicorn Kingdom
Video se načítá

Vítejte v království jednorožců! Celkem na vás čekají tři různá pohádková království, kde budete překonávat jednotlivé úrovně. Vždy musíte posbírat dva druhy drahokamů, které vám otevřou cestu do dalšího levelu. Musíte si dávat pozor na překážky, které jsou jak ve vzduchu tak i na zemi.

 
80%
Hra - Royal Cats
Video se načítá

Máme tu parádní hru, kde se tři královské kočičky snaží získat večeři, která původně patří samotnému králi. Každá kočička si na sebe vzala jeden kus zbroje a jsou na cestě do kuchyně pro jídlo. V cestě jim však stojí mnoho překážek, které musí překonat.

 
80%
Hra - Badland CZ
Video se načítá

Zahrajte si parádní postřehovku, ve které se nesmíte nikde zaseknout. V cestě vám však bude stát mnoho překážek. Můžete však narazit na mnoho bonusů, které vám v tom pomohou.

 
90%
Hra - Frozen Rush
Video se načítá

Vaším úkolem je posbírat všechny diamanty, které můžete s danou postavou a také co nejvíce vloček. Samozřejmě se musíte dostat do cíle. Za vločky pak můžete jednotlivým postavám z Ledového království vylepšit vlastnosti.

 
83%
Hra - Trapped In Halloween
Video se načítá

Pomůžete holčičce dostat se z Halloweenské pasti? Musíte projít všechny levely a posbírat co nejvíce sladkostí. Dávejte si pozor na překážky.

 
41%
Hra - Coconut's Day In The Park
Video se načítá

S tímto pejskem budete sbírat kostičky a zároveň se vyhýbat překážkám. Tak se snažte, jinak hra bude rychle u konce.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

55%
Hra - Gym Class Racers
Video se načítá

Vyberte si postavičku a vyhrajte s ní závody v každé úrovni. Dávejte si pozor a nezapomínejte na to, že každá postava má jinou rychlost a schopnost.

 
90%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video se načítá

Herecká cesta Leonarda za Oscarem byla těžká a složitá proto si nemyslete si nemyslete, že zde budou podmínky snadněji. Abyste získali Oscara musíte se neustále vyhýbat různým překážkám a novinářům. Podaří se vám ho pro Lea získat?

 
60%
Hra - Go Go Plant
Video se načítá

Pomozte kytce v květináči, aby překonala všechny nástrahy. Využijte svou rychlost a bystrost a přibližte ji k vítězství.

 
85%
Hra - Nut Rush
Video se načítá

Veverka má hlad a proto potřebuje nasbírat co nejvíce oříšků. Pomůžete ji? Musíte ji pomoci přeskakovat z jedné plošiny na druhou a přitom nespadnout dolů.

 
48%
Hra - Flynn And Maximus Saving Rapunzel
Video se načítá

Flynn se zamiloval do Rapunzel a proto ji chce zachránit. Nejdříve se k ní musí dostat s maximem. Vezměte za něj otěže a pomozte Maximovi s překonáním všech překážek.

 
71%
Hra - Sprinster
Video se načítá

Pomozte malému panáčkovi, aby dokázal zdolat všechny nástrahy, které ho ve hře čekají. Myslíte si, že jste natolik dobří, abyste hru zvládli a dostali ho do cíle?

 
62%
Hra - Spongebob Speedy Pants
Video se načítá

V této hře se snažíte se Spongbobem utéci před nebezpečným planktonem. Nesmíte ztratit rychlost, jinak vás jeho obří stroj dohoní. Po cestě sbíráte mince, za které budete nakupovat různá vylepšení a bonusy.