Překonávání překážek

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Rhino Rush Stampede
Video se načítá

Podaří se vám s nosorožcem doběhnout, co nejdále to půjde? V cestě vám bude stát mnoho překážek, které budete muset přeskočit nebo zbourat. Na cestě však můžete sbírat i ovoce, za které můžete nakupovat vylepšení.

 
85%
Hra - Parkour Block Xmas Special

Přeskákejte přes všechny stromy v Minecraftu až na konec a dostaňte se do tajemného portálu. Zábavná hra, která čeká jen na vás. Hru ovládáte klávesami ASDW, myši a klávesou Shift.

 
85%
Hra - Wings Rush 2

Legendární Sonic je zpátky a s ním i povedená skákací hra, ve které je vaším úkolem přeskakovat přes nastažené překážky a po cestě sbírat drahokamy, za které si kupujete nový vzhled Sonica.

 
85%
Hra - Boost Buddies

Dostaňte se ke korunce ve všech připravených levelech a vyhněte se přitom všem překážkám, které jsou na vás připraveny. Jaké dokážete udělat nejvyšší skóre?

 
85%
Hra - Steve Adventurecraft Nether

Překonejte všechny překážky v této zábavné adventuře, která si bere to nejlepší z jejího staršího bratříčka Minecraftu. Prozkoumejte tajemná zákoutí Netheru a dostaňte se do portálu dříve, než váš dostanou zlé příšery.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Duck Dash

Povedená jednoduchá hra, ve které musíte skákat přes překážky a sbírat mince, za které si můžete pořídit nové vzhledy vašeho kuřete.

 
90%
Hra - Geometry Neon Dash Rainbow

Pomocí levého tlačítka myši se dostávejte dále a dále v překážkové dráze, která je proklána mnoha překážkami. Dokážete se dostat přes všechny překážky?

 
95%
Hra - Big Neon Tower vs Tiny Square

Zábavná hra, ve které musíte projít všechny části neonového bludiště a přitom se vyhnout všem překážkám, které na vás číhají. Dokážete to?

 
85%
Hra - Ragdoll Fall

Zahrejte si tuto brutální hru, ve které musíte přeskakovat s panákem mezi jednotlivými plošinami a zároveň se musíte vyhnout všem bodcům, které by vás zabily. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Jetpack Joyride

V této hře bude vaším úkolem utíkat z výzkumného centra a dostat se tak do bezpečí. Přitom se musíte vyhýbat všem překážkám a sbírat co největší množství peněz. Jak daleko se dokážete dostat?

 
85%
Hra - Santas Secret Gift

Doručte všechny dárečky předtím, než nastane ráno a všechny děti se probudí. Šipkami a klávesou Z se pohybujete a teleportujete.

 
85%
Hra - Fireblob

V této hře budete muset překonat mnoho překážek, které vám brání v rozpálení ohniště. Pomocí šipek se dostaňte přes všechny překážky jako jsou pohybující se monstra, ledové bloky a další věci a rozpalte všechna ohniště. Dokážete to?