Moře

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
63%
Hra - Diego Ocean Memory
Video se načítá

Ve hře Diego Ocean Memory tě čeká malý potápěč Diego a také zábavné podmořské pexeso s krásnými obrázky! Potrénuj svou paměť! Kolik času potřebuješ, abys odkryla a posbírala všechny milé obrázky podvodních živočichů? Hraj kolikrát jen chceš, pokoř nejvyšší skóre, potrap svůj mozek a hlavně se dobře bav!!

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video se načítá

Pirátům nastaly těžké časy, vláda pozatýkala většinu z nich a tím piráty odsoudila téměř k zániku. Až jednoho z nich napadlo pirátit ne nad, ale pod vodou. Staňte se kapitánem ponorky a brázděte všechna moře, loupežte a ničte všechny ostatní na moři zející mořské krysy. Pozdvihněte opět pirátskou slávu!

 
89%
Hra - Save Kaleidoscope Reef
Video se načítá

Zachraň Kaleidoscope útes! Útes zasáhne strašlivá rána kotvou. Všechno je zničeno. Je jen na tobě, jak rychle se útes znovu obnoví a vyroste na něm nový život. Zasaď co nejvíce medúz na útesy. Nakrm každou medúzu planktonem. Ta se pak promění v korál. Tvoji snahu ale marní rybičky, které se živí planktonem stejně jako tvoje medúzy. Pozor, nenakrmíš li medúzu dost rychle, zmizí v nenávratnu!

 
71%
Hra - Go Fishing
Video se načítá

Všichni si určitě představujete, jak se v létě válíte někde na rozpáleném písku na pláži u průzračně modrého moře. V této dekoračce si takový ráj na Zemi vytvořte. Dokonalost na pláži vytvoří palmy, v dálce vyskakující delfíni a maják na ostrově. Nezapomeňte na občerstvení v podobě svěžího melounu a lahodného nápoje.

 
67%
Hra - Design Underwater
Video se načítá

Malá mořská panna si ráda hraje s ostatními tvory, kteří žijí pod vodní hladinou. Pomozte jí sehnat všechny její kamarády, aby se s ní mohli společně vyfotografovat. Nemusíte samozřejmě pozvat úplně všechny, stačí jen ty, kteří se vám budou nejvíce líbit na obrázku. Počet zvířátek na obrázku není omezen.