Moře

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

57%
Hra - Dolphin Tag
Video se načítá

Jedna z mořských flashových her, která vás jistě bude bavit. Stanete se v ní totiž malým delfínem, což je velmi hezké. Co už tak hezké není, je, že vás honí kosatka a nesmí vás dostihnout. Snažte se jí uplavat a uhýbat co nejdéle to půjde. Nezapomeňte, že se váš ukazatel vzduchu nesmí dostat na nulu, a proto čas od času vyskočte nad hladinu.

 
91%
Hra - Surf or Sink
Video se načítá

Surfujte na moři a neutopte se! Emma se učí základům surfování a vy jí budete pomáhat. Pomozte jí balancovat na jejím prkně. Jezděte na vlnách a nenechte se odradit prvními neúspěchy. Nahoře můžete sledovat postup mise. Nedotýkejte se bójek. Sledujte ukazatel stability na prkně a nespadněte do vody.

 
71%
Hra - Goofy Ride
Video se načítá

Goofy válí na moři! Vydal se surfovat na mořské vlny. Dokážete se udržet na prkně a nespadnete s Goofym do vody? Nebude to žádná jednoduchá práce, Goofy sebou hází a moře není zrovna klidné. Při surfování můžete sbírat různé bonusové předměty, za které dostanete větší počet bodů. Pozor na časový limit!

 
74%
Hra - Mystic Sea
Video se načítá

Pro hráče, kteří mají rádi logické hry je zde Mystic Sea. Řadíte k sobě vždy stejné symboly, minimálně musí být tři. Během pěti minut získejte určený počet dílků, abyste mohli postoupit do dalšího kola. Ve hře se nacházejí bonusy v podobě magických hvězdiček. Každé vyhrané kolo odkrývá kousek mapy. Dokážete odkrýt celou mapu?

 
77%
Hra - Zelia
Video se načítá

Pláž, písek, sluníčko. To je ta správní idylka letní dovolené. Určitě se všichni těšíte, až skončí škola a vy si budete užívat někde na pláži. K tomu ale budete potřebovat super letní kousky oblečení. Letní oblíkačka je super motivací pro Vás, kteří ještě nemají sbaleno. Oblečte si svou slečnu, která je připravena jít surfovat. Nezapomeňte na sluneční brýle.

 
64%
Hra - Fisherman Fun
Video se načítá

Staňte se na okamžik starým mořským vlkem. Vydejte se s loďkou na moře a chytejte ryby. K dispozici máte harpunu, kterou vystřelujte do vln oceánu. Každý den musíte chytit předem stanovené množství ryb, abyste splnili herní limit a mohli pokračovat dále. Samozřejmě budete mít omezený čas, aby to nebylo jednoduché.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Lovely Summer Vacation
Video se načítá

Allan a jeho přítelkyně Lira se vydávají na dovolenou. Volno tráví na písečné pláži. Chtějí spolu strávit nějaký čas o samotě, ale není to vůbec jednoduché, protože v létě je na pláži pořádně rušno. Lira je okouzlující dívka a mnoho lidí ji miluje. Allanův úkol tedy bude ji ochránit před jejími ctitely.

 
78%
Hra - Scuba
Video se načítá

Během letu vesmírnou raketou vám vyhořel motor. Vaším úkolem bude prozkoumat podvodní svět a najít nezbytné materiály, abyste mohli sestavit zbrusu nový motor. Abyste mohli motor tvořit, musíte být poblíž svojí lodi. V menu How To Play si můžete přečíst, jaké klávesy se vám budou hodit na ovládání. Pod vodou budete potřebovat kyslík!

 
65%
Hra - Feed Us
Video se načítá

Piraně útočí! Mějte se na pozoru před zabijáckými rybami! Ryby mají velkou chuť na krev a vaším úkolem bude se postarat, aby byla naplněna. Hra má několik úrovní. Pro přístup do další musíte splnit určený limit krve. Za vypitou krev získáte přístup k dalším vylepšení vašich rybiček. Dávejte pozor na nebezpečné motory, mohou vám ublížit.

 
77%
Hra - Deep and Blue
Video se načítá

Oceán je obrovský, hluboký a nádherný. Ovládej spřátelenou velrybu a objevuj krásy přírody. Kliknutím na některé předměty můžeš pomáhat přátelům nebo ničit nepřátele. Pozor na nebezpečí, abi velryba není nezranitelná.

 
76%
Hra - Diving For Pearls
Video se načítá

Judy našla na půdě dědečkovu mapu se zakresleným pokladem, když se snažila půdu trochu poklidit. To je pro ni perfektní příležitost jak si během léta užít trochu dobrodružství a objevit krásné perly.

 
70%
Hra - Paradise Island
Video se načítá

Vítejte v přímořském letovisku. Takřka to vypadá, jako byste se ocitli v ráji. Vyražte na moře a za pomoci větru uhánějte po vlnách. Udržujte ukazatel slunce na vysokém stupni za každou cenu. Sbírejte sluníčka, která se nachází na mořské hladině. Vyhýbejte se cestou nejrůznějším záludným překážkám.

 
78%
Hra - Bathyscaphe
Video se načítá

Vyraž na dobrodružnou výpravu pod mořskou hladinu s pomocí batyskafu. Tvým úkolem bude vyzvednout všechny potopené lodě ze dna oceánu na povrch, aby byla úspěšně dokončena úroveň. Pokus se zamířit přesně, aby lodička nedošla k úhoně. Životnost lodi není nekonečná, stejně jako počet nábojů tvé ponorky.