Moře

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Big Teeth
Video se načítá

Pokuste se posbírat co nejvíce perel, než vám ryba zničí síť. Zubatá ryba totiž perly hlídá a neustále síť pronásleduje. Občas můžete sebrat speciální perlu, která rybu uspí.

 
83%
Hra - Baby Hazel At Beach
Video se načítá

Hazel chce jít na pláž, ale v tento den na ni její máma nemá čas, proto tě potřebuje, jako pečovatelku. Holčičce Hazel třeba sbalit a dávat na ni pozor na pláži. Dokážeš se o ní postarat v časovém limitu a poskytnout vše, co potřebuje?

 
75%
Hra - Acool Fishing Master
Video se načítá

Cílem hry Alcool Fishing Master je v každém kole vydělat dostatek peněz za ulovené ryby. Každá ryba má v závislosti na své velikosti jinou hodnotu, takže se snažte lovit ty největší, protože na každý level máte jen omezený časový limit.

 
93%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video se načítá

Staň se malou rybičkou v obrovském oceánu. Jíst můžeš jen ryby, které jsou menší ty. Naštěstí jak jíš, postupně rosteš. Potravy pro tebe tedy existuje víc. Některé ryby ale budou pořád příliš velké, těm se vyhýbej. Dokážeš bezpečně proplavat všechna kola?

 
95%
Hra - Swim Class Venus Mcflytrap
Video se načítá

Další hra s Monster High, tentokrá chce Venus jít na plážovou party a potřebuje pomoci s výběrem vlasů, oblečení a doplňků. Zahraj si tuhle oblíkačku.

 
65%
Hra - Tiny Evolution Adventure
Video se načítá

Vývoj jednotlivých druhů je složitý. V této hře se dostanete pod mořské dno, kde je svět úplně jiný, než nad jeho hladinou. Tento svět my ani neznáme, protože pod hladinu moře se dostaneme jen málo. Vžijte se do role malého zvířátka, které musí požírat ostatní, aby se vyvinulo a bylo dost silné na porážení velkých nepřátel. Vyhýbejte se velkému nebezpečí a dávejte na sebe pozor.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Sea Eater
Video se načítá

Potravní řetězec je velmi složitý. Velké ryby pojídají ty menší. Ty menší se musí snažit pojídat ty ještě menší a doufat, že vyrostou. Právě o to se musíte snažit v této hře. Pojídejte menší ryby a uhýbejte těm, které jsou větší a snadno by Vás sežrali. Musíte se snažit dosáhnout toho, abyste žrali čím dál tím větší ryby. Pozor ale, aby se z Vás nestala jen kostra, jak Vás ryby budou ožírat.

 
85%
Hra - Beach Resort
Video se načítá

Nacházíte se na krásné písčité pláži a staráte se o bar a půjčovnu všelijakých věcí na vodní hrátky. Nejenom, že budete muset dohlédnout na chod plážového baru a půjčovny, ale i na tonoucí ve vodě. Mnoho úkolů na jednoho člověka, ale pokud si myslíte, že právě Vám by tohle virtuální zaměstnání sedlo, směle do hry.

 
83%
Hra - Mighty Fin
Video se načítá

Tato skvělá oddychová hra tě určitě skvěle zabaví. Vyber si bláznivou postavu, s kterou chceš hrát, a jen to odstartuj! Staň se na chvilku rybkou, putuj tryskovou rychlostí skrz moře a u toho se snaž nasbírat co nejvíce bublin. Je to jednoduché, mezerníkem udržuješ rybku u dna, takže ho postupně pouštíš nebo mačkáš podle toho, kde jsou bubliny. Ale dávej pozor a vyhýbej se všem nebezpečným stvořením, jako jsou raci nebo racci! Tak hraj, postupuj koly a otvírej si nové postavy!

 
67%
Hra - Winx Club Mermaid Layla
Video se načítá

Malá mořská víla Winx je tou nejpůvabnější dívkou na mořském dnu. Zahrejte si s ní tuto suprovou hru, ve kterém se stanete právě mořskou pannou. Plujte po mořském dnu. Sbírejte diamanty z lastur. Pozor si jen dávejte na zákeřné ryby a jiné mořské příšerky, které se snaží mladou vílu zpomalit a ubrat jí život.

 
49%
Hra - Youda Marina
Video se načítá

Vyrazíme si na moře ve hře Youda Marina. Na začátku si vyberete, že chcete hrát kampaň. Spustí se vám výuková mise, během níž poznáte, jak se pohybovat ve světě Youda Marina. Během hry budete plnit spoustu úkolů. Ze začátku máte většinu věcí schovaných pod zámkem a musíte se k nim postupem času propracovat.

 
71%
Hra - Petz - Splashdown
Video se načítá

Použijte své super schopnosti a pomozte svým přátelům z oceánu. Staňte se nejtalentovanějším delfínem v širém moři. Sbírejte hvězdice, abyste naplnili zesilovací ukazatel. Až ho naplníte, můžete si pomoci stisknutím mezerníku. Body získáte sbíráním bonusových předmětů. Velký počet bodů získáte také proplouváním skrz obruče.

 
76%
Hra - Dolphin Olympics 2
Video se načítá

Druhý díl delfíní olympiády je tady. Skákejte z vody a různě se kruťte a přetáčejte, za což získáte body. Dostaňte, co nejvíce bodů půjde, máte na to dvě minuty. Dopadněte nosem napřed, abyste získali bonus za dopad. Vyveďte z vody ryby a inspirujte je ke skoku, dostanete za to speciální body. Kolik bodů si vyskáčete?