Moře

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
68%
Hra - Summer Shells
Video se načítá

Pomozte malé slečně se sběrem mušlí a odpadků, které se v oceánu nacházejí. Ovšem nebude to tak jednoduché, musíte dávat pozor, aby se neutopila. Podaří se vám posbírat všechny předměty?

 
58%
Hra - Aquarotation
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude dostat ponorku k vodnímu víru a dopravit tak k němu zátku, která ho zastaví. Aby se vám to podařilo, musíte se s ponorkou vyhnout všem překážkám. Využívat přitom můžete rotaci ponorky.

 
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video se načítá

V této logické hře bude vaším úkolem ochránit vesnici před zlými piráty. Piráty zničíte tak, že k nim dostanete vodu. Nesmí se však k ním dostat led, jinak obživnou. Kromě toho musíte dostat vodu k zasazeným stromeček a led k těm již vyrostlým.

 
78%
Hra - Water World
Video se načítá

Aby mohla rybička v oceánu přežít, musí požírat menší a vyhýbat se velkým rybám. Přesně tohle bude vaším úkolem v této hře. Rybičku stačí ovládat šipkami a hlavně musíte být ostražití.

 
76%
Hra - Born To Be Big
Video se načítá

Proměňte se na malou rybičky v moři a pomozte jí do velkých rozměrů tím, že budete pojídat menší rybky od vás. Musíte si dávat pozor na ty, které jsou od vás větší. Podaří se vám projít všechny kola?

 
72%
Hra - Azurefish
Video se načítá

Ve hře Azurefish budeš ovládat rybku. Musíš s ní plnit zajímavé úkoly a prohánět se po mořském dně. Dokážeš ji obratně navádět mezi útesy a dalšími překážkami pod vodou?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

68%
Hra - Icebreaker
Video se načítá

Snaž se osvobodit zamrzlé vikingy a dostat je na vikingskou loď. To můžeš dokázat pomocí odřezávání kusů ledu, ve kterém jsou vikingové většinou uvězněni.

 
70%
Hra - Deep Sea Mahjong
Video se načítá

Máš ráda Mahjong? Tady máš totiž další jeho verzi - z mořského prostředí. Úkol je stejný jako vždy, spojuj k sobě dvojice stejných kamenů a tím je odstraň z herní plochy. Obtížnost jednotlivých kol se zvyšuje, takže nudit se nebudeš.

 
83%
Hra - Bait Fish HD
Video se načítá

Ve hře Bait Fish HD se musíš vyhnout rybkám, které Tě chtějí sníst. Pozor si dej také na chapadla, která se k Tobě blíží zezadu. Zkrátka a dobře, nebezpečí je všude a musíte se s ním vyrovnat. Dokážete si poradit?

 
59%
Hra - Dolphin Olympics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Olympiáda delfínů začala! Skákej s delfínem co nejlépe, dělej triky a hlavně se snaž do vody skočit hladce, abys zase vyskočila výš a stihla triků více. Povede se ti dostat až do vesmíru? I to je možné!

 
76%
Hra - Merry Fishing
Video se načítá

Lov ryb je pohodovou záležitostí u které rádi relaxujeme. Ve hře Merry Fishing se o tom přesvědčíte. Sice musíte pro postup do dalšího kola předvést jistý výkon, ale jinak je to pohodička. každá z ryb je jinak bodově ohodnocena.

 
45%
Hra - Blue Ocean
Video se načítá

Hra Blue Ocean je určena pro milovníky přírody, kteří mají rádi čisté životní prostředí. Pod hladinou najdete kelímky, papírky a další drobný odpad. Kromě toho jsou zde však i kusy velkého odpadu v podobě pneumatik a skříní. Ryby však potřebují kompletně čisté prostředí, takže se při úklidu čiňte.

 
78%
Hra - Unlimited Rescue
Video se načítá

Záchranáři mají velmi nebezpečné a také náročné povolání. O tom se můžete přesvědčit i ve hře Unlimited Rescue. Musíte se na loďce dostat ke všem lidem, které povodeň odřízla od světa. Stojí na střechách domů, na malých ostrůvcích a podobně.