Makeover

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Clawdeen Wolfs Howlin Makeover
Video se načítá

Mladá vlkodlačí studentka ze strašidelné střední školy Monster High se jmenuje Clawdeen Wolfová a v následující hře se můžeš postarat o úpravu jejího zevnějšku. Clawdeen se o sebe ráda náležitě stará, ale tentokrát se rozhodla svěřit se do tvojí péče. Tvým úkolem bude postarat se kompletně o její vzhled.

 
91%
Hra - Razzle Dazzle Makeover
Video se načítá

Změňte další zanedbanou slečnu v pravou krásku v další povedené hře Razzle Dazzle Makeover. Použijte postupně všechny moderní kosmetické přípravky, abyste jí pořádně vyčistily pleť i odstranily nevzhledné pupínky a přerostlé obočí. Až bude její obličej připraven, můžete se soustředit na líčení a oblékání, které celkový nový dojem dotvoří. Jak bude slečna po Vašem zásahu vypadat?

 
91%
Hra - Yogurt Facial Makeover
Video se načítá

Zábavná hra, ve které si vyzkoušíte pleťovou masku z jogurtu, ovoce a medu. Tuto masku naneste několikrát na obličej a tím tak odstraníte nečistoty.

 
91%
Hra - Glamorous Date Night Prep
Video se načítá

Sarah byla pozvána na pozdní večerní rande. Dokážeš jí pomoci s kosmetickými úpravami, výběrem make-upu a šatů, aby vypadala opět krásně a oslnila svého přítele? Výběr je skutečně pestrý, takže se nebojte kombinací.

 
91%
Hra - Pretty School Girl
Video se načítá

Michell ukončila základní školu a nový rok se blíží. Chystá se na střední školu, kde nikoho nezná a netuší, co může čekat. Pomůžeš jí s výběrem nových šatů, účesu a doplňků, aby si získala nové kamarády?

 
91%
Hra - Elements Makeover Wind Princess
Video se načítá

Jessica se má v tento den, zúčastnit maškarního plesu čtyř elementů. Rozhodla se přestrojit za princeznu větru. Pomůžeš jí na tuto akci převléknout, vybrat make-up a doplňky, aby maska ​​vypadala věrohodně? V sekci make-upu je možné stíny nebo spirálu stínovat. Pomůžeš jí i ty vybrat pěkný outfit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Taylor Swift Make Over
Video se načítá

Taylor Swift je známá celebrita a ty teď můžeš určit, jak bude vypadat po nejnovější proměně. Necháš jí její typické blonďaté vlasy, nebo sáhneš po odvážnějším odstínu? Stejně tak jí vybereš i barvu očí, líčení a samozřejmě také oblečení. Doplnit vše můžeš i piercingem.

 
91%
Hra - Runway Beauty Secrets
Video se načítá

A opět tu máme další módní problém, který musíte vyřešit. Tuto krásnou modelku třeba obléknout do čtyř různých stylů. Potřebuje vybrat účes, šaty, doplňky a samozřejmě nezapomeňte ani na make-up. Kromě toho si můžete zahrát i malé úkoly, které můžete, ale i nemusíte splnit. Tak směle do toho.

 
91%
Hra - TV Anchor Makeover
Video se načítá

Před každým natáčením se musí moderátoři upravit. Tuto práci dělají maskérky, na kterou se v této hře zahrajete i vy. Připravte na natáčení tuto mladou slečnu, která potřebuje udělat kosmetiku, vybrat make-up, šaty a doplňky.

 
91%
Hra - Disneyland Spa Day
Video se načítá

Váš salon se nachází v Disneylandu a vaše zákaznice očekává stoprocentní služby a to nejen v oblasti zábalů, ale i s výběrem make-upu, doplňků a oblečení.

 
91%
Hra - Spring Break Spa Day
Video se načítá

Už přichází jaro a vše se začíná probouzet proto se Jennifer rozhodla navštívit vaše lázně, kde chce zábaly, naučit jak se dělají správně drinky a jak se správně obléci. Pomůžete jí?

 
91%
Hra - Elsa Frozen Real Makeover
Video se načítá

Pomozte královně Elze s výběrem make-upu, účesu a pěkných šatů na její korunovaci.

 
91%
Hra - Office Makeover
Video se načítá

Mnoho zábavy si užiješ s návrhem oblečení, líčení a také doplňků pro slečnu pracující v kanceláři. Je potřeba ji pěkně sladit, ale pokud uvolníš svoji představivost, pak se budeš jistě bavit a vymyslíš krásný komplet.