Makeover

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Last Minute Makeover - Shop Assistant
Video se načítá

Je tady další z oblíbených her plných líčení a krásy, ve které pohledná ale neupravená slečna nestíhá svou přípravu do práce, kde musí vypadat opravdu reprezentativně. Tentokrát je to prodavačka v luxusním obchodě, které budete muset pomoci zbavit se všech nečistot i přebytečných chloupků z obličeje, zamaskovat pupínky a v neposlední řadě vybrat některé ze super šatů, účesů a make upu.

 
92%
Hra - Lucy Hale Make Up
Video se načítá

Lucy Hale je známá americká herečka a zpěvačka. Teď ji můžeš namalovat a učesat podle svých představ v této velmi reálné hře. Zkus nepřetáhnout stíny a rtěnkou jí namalovat celou pusu, ať jí to sluší!

 
92%
Hra - Animal Print Fan Makeover
Video se načítá

Ema byla pozvána na rande, ale má problém. Ráno se jí vyházela pleť a neví, co s tím. Pomůžeš jí s kosmetikou, výběrem make-upu a šatů, aby vypadala, co nejlépe?

 
92%
Hra - Luxurious Spa Day
Video se načítá

Klára si potřebuje odpočinout, a proto se rozhodla navštívit vaše lázně. Ve hře Luxurious Spa day, jí budete dělat masáž, barvit vlasy a na konec i celkový makeover.

 
92%
Hra - Raven Queen Makeover
Video se načítá

Raven Queen je elegantní slečna z Ever after High, která dbá o svou vizáž. Aby ji měla co nejkrásnější, potřebuje od tebe, abys jí udělala kosmetiku, vybrala make-up, ostříhala vlasy a nakonec vybrala hezké šaty.

 
92%
Hra - Mother's Day Matching Outfits
Video se načítá

Připravte mámu a její dceru na den matek, který si chtějí užít. Aby byly obě krásné musíte jim vybrat hezké oblečení a doplňky.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Bridesmaid Prep Makeover
Video se načítá

Dokážeš připravit nevěstu na její velký den? Nejprve se postarej o pleť, poté pomůžeš s výběrem šatů a také doplňků či líčení. Dokážete nevěstě pomoci, aby se stalo tou nejkrásnější na světě?

 
92%
Hra - Geek Girl Dress Up
Video se načítá

Ve hře Geek Girl Dress Up musíte pomoci mladé slečně, která potřebuje poradit s výběrem oblečení. Dokážete jí pomoci? Uvolněte svoji fantazii a dokažte, že dokážete vytvořit ten nejlepší komplet.

 
92%
Hra - Sakura Wedding
Video se načítá

Sakura se vydává za pár minut a proto potřebuje v krátkém čase poradit s výběrem oblečení. Pomozte jí kromě toho s výběrem doplňků, účesu a bot.

 
92%
Hra - Modern Belle Spa Day
Video se načítá

Postarejte se o Bellu, která se rozhodla jít na rande. K tomu potřebuje vyčistit pleť, vybrat správné líčení a hezké šaty.

 
91%
Hra - Taylor Lautner celebrity makeover
Video se načítá

Taylor Lautner je americký herec, jenž se proslavil rolí Jacoba Blacka ve filmovém ztvárnění ságy o upírech Stmívání. V této hře dostanete za úkol úpravu zevnějšku slavné celebrity. Na starost si vezmete horní polovinu těla a obličej, který můžete dle své libosti upravovat. Vše si udělejte podle vlastní fantazie!

 
91%
Hra - Japanese Ganguro Makeover
Video se načítá

Japonsko je pro nás velmi exotickou zemí s netradiční kulturou. Pro Středoevropana může být šokující setkání s módním trendem zvaným ganguro. Tento módní trend se vyznačuje blonďatými nebo oranžovými vlasy a tmavým obličejem. V této hře si vezměte na starost mladou japonskou dívku, která by chtěl upravit ve stylu ganguro.

 
91%
Hra - Prom Preparation Makeover
Video se načítá

Maturitní ples bývává velkou událostí v životě dospívající slečny. Proto přípravy nesmíte zanedbat a pořádně se připravte spolu s naší modelkou. Nejprve je nutná očista pleti. Zregenerujte pleť pomocí několika pleťových masek. Poté už jen stačí upravit obočí do správného tvaru a nanést make-up a jiné malovátka. Barvu stínů, ale i třeba laku na nehty volte tak, aby ladila s barvou šatů a doplňků, které vyberete. Právě teď jste připraveni na velkou životní událost.