Kuličky

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
66%
Hra - 3D Tilt
Video se načítá

V této hře je nutné správně nastavit plochu, aby se koule mohla bez problémů dostat skrze bludiště. Dávejte pozor, aby se nikde nezasekla a koule se vždy dostala do svého cíle.

 
72%
Hra - Totem Balls 2
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude zničit všechny červené kuličky, které se nacházejí na hrací ploše. Abyste je mohli zničit musíte je zasáhnout za pomoci vystřelovaných kuliček. Čím méně střel použijete, tím vyšší skóre získáte.

 
78%
Hra - Factory Balls The Christmas Edition
Video se načítá

V této logické hře budete muset barvit a zdobit koule tak, aby vypadaly jako obrázku v pravém horním rohu. Podaří se vám všechny koule správně obarvit?

 
87%
Hra - Particle Blaster
Video se načítá

Cílem hry Particle Blaster je rozstřílet všechny kuličky, které jsou k Vám přitahovány. Musíte se jim vyhnout a ještě je zničit. Jak daleko se dostanete.

 
78%
Hra - Ballery
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Ballery je zábavná hra, ve které máte za úkol nastřílet co nejvyšší výsledek. Stačí správně namířit a nastavit sílu. Snažte se mířit na nejvyšší číslo.

 
84%
Hra - Marblelicious
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry tak tato je pro vás přímo jako stvořená. Vaším úkolem bude správně poskládat kuličky podle barev. To si můžete zkontrolovat podle teček, které uvidíte vedle kuliček. Zvládnete je poskládat tak, abyste mohli postoupit dále?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Beat the Level
Video se načítá

Skvělou zábavu najdete ve hře Beat the Level. V podstatě stačí přeskákat několik překážek a propadlin. Realita však tak jednoduché není.

 
89%
Hra - Factory Balls 3
Video se načítá

Už třetí díl skvělé zábavy zvané Factory Balls. Opět budeš vyrábět míčky přesně podle zadaného vzoru, můžeš ale použít pouze prvky, které jsou ti v každém kole nabídnuty. Ze začátku ti hra možná přijde jednoduchá, ale to se velmi brzo změní.

 
70%
Hra - Quad Bubble Extreme
Video se načítá

Ve hře Quad Bubble Extreme musíte prokázat velký postřeh. Je nutné abyste odstranili co nejvíce kuliček, dříve než dopadne další řada shora. Jakmile se zablokuje hrací pole, máte smůlu.

 
82%
Hra - Touch the Bubbles
Video se načítá

Zahraj si skvělou postřehovou hru, kde musíš v každém levelu posbírat všechny barevné bubliny. Lehké to nebude, bránit ti budou červené překážky, kterých se nesmíš dotknout a které se většinou hýbají. Dokážeš se dostat přes všechna kola?

 
72%
Hra - Gravity Pearl
Video se načítá

Postřeh je důležitý během hraní hry Gravity Pearl. Musíte klikat na co největší skupiny barevných kuliček, abyste je odstranili. Kliknete-li na jedinou kuličku, pak přijdete o speciální bombu. Kolik kol dokážete překonat?

 
64%
Hra - Jelly Cannon
Video se načítá

Jaké by to mohlo být, kdybyste dostali kanón, který vystřeluje modré želé, si můžete vyzkoušet v následující hře. Vaším úkolem bude v každé úrovni spojit cílový počet žlutých želé do jedné velké hromady. Na začátku každé úrovně dostanete sto bodů a pokaždé, když vystřelíte, tak se vám jeden bod odečte.

 
65%
Hra - Tidy Bubble
Video se načítá

Hra Tidy Bubble vyžaduje od hráče velmi dobrý odhad a postřeh. Musíte aktivovat většinu kuliček, které se náhodně pohybují v hracím poli. Kuličky se mohou aktivovat také navzájem, což je zajisté velká výhoda.