Kouzla a čarování

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
100%
Hra - Elementals: The Magic Key
Video se načítá

Vítejte u magického dobrodružství, které na vás čeká u hry Elementals: The Magic Key. Vaším úkolem bude najít, společně s hlavní hrdinkou z jiného světa, všechny možné předměty a magické přísady, které se vám postupně budou zobrazovat. Za všechny správně splněné úkoly získáte určité bodové ohodnocení.

 
74%
Hra - Sue malá čarodějka
Video se načítá

Stará ježibaba se rozhodla, že ze sebe udělá krásku. Vy jí v tom musíte pomoct. Namíchejte ji kouzelný lektvar z různých přísad, které má na poličce a poté se podívejte, jak kouzlo zabere.

 
95%
Hra - Style Decorate 21
Video se načítá

Jak to vypadá u čarodějek doma asi nikdo kromě čarodějnic neví. To však neznamená, že jim takový byteček nemůžeme vyzdobit. Přesně o tom tato online hra je. Je tu spoustu dekorací. Neboj se je tam dát třeba dvakrát a uspořádat čarodejnický rej.

 
82%
Hra - Harry Potter Fight
Video se načítá

Jste velkým fandou Harryho Pottera? Pak je tahle hra určená právě Vám! Harry se ocitl v bezvýchodné situaci, ze které ho můžete dostat jen Vy a Harryho kouzelná hůlka. Ostřelujte nepřátele v kápích, kteří se na nebohého chlapce řítí ze všech stran a zachraňte svět před lordem Voldemortem. Hurá do Bradavic začít svůj vlastní příběh!

 
65%
Hra - Moodys Magical Eye
Video se načítá

Hra inspirovaná filmem Harry Potter a ohnivý pohár. Vaším cílem je zůstat skrytí před upřeným pohledem Alastora Moodyho a jeho detektorem temnoty. Musíte se vyhýbat také stvořením, které jsou pod kletbou Imperius. Čím déle zůstanete skryti, tím více bodů dostanete. Pokud se vám podaří získat některé speciální předměty, dostanete další body navíc.

 
44%
Hra - Harry Potter logik
Video se načítá

Hra inspirovaná životním příběhem Harryho Pottera. Stanete se členem třídy profesora Severuse Snapea a budete vytvářet lektvary nebo obtížnější kouzla. Ale bohužel si nemůžete zapamatovat všechny ingredience. Máte jen šest živlů, ze kterých vybíráte. Problém je v tom, že musí být přidány přesně ve správném pořadí. Lektvar vyžaduje pouze čtyři z nich, ale pořadí bohužel neznáte.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - Malá čarodějka 2
Video se načítá

Malá čarodějnice se snaží připravit kouzelný lektvar. A co má takový lektvar umět? Přeměňovat žáby na lidi! Čarodějka by ráda změnila malého žabáka v krásného prince. Dokážete přijít na správnou kombinaci přísad? Pokud něco uděláte špatně, tak se lektvar nepodaří a namísto prince uvidíte příšernost.