Koláč

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
94%
Hra - Barbie Glittery Cupcake
Video se načítá

Barbie chce upéct nejkrásnější a nejlepší dort. Pomůžeš jí s přípravou a samotnou dekorací? Jak bude vypadat tvůj dort?

 
92%
Hra - Banoffee Pie
Video se načítá

Pokud máte rád hry, ve kterých se vaří, tak tady jste na správném místě. Hra je velice intuitivní, takže není potřeba ani velká znalost anglického jazyka. Postupně přidáváte různé přísady podle toho, co vám ukazuje šipka. Na konci hry se můžete pochlubit tím, že se vám podařilo vytvořit výborný virtuální koláč.

 
86%
Hra - Barbie's Apple Braided Sweets
Video se načítá

Barbie se rozhodla upéct jablečnou štrúdl, kterou chce později nabídnout svému Kenovi. Pomůžeš jí s přípravou a samotným pečením, aby si před ním neudělala ostudu?

 
83%
Hra - Chocolate Cream Cheese Bars
Video se načítá

A je tu další z řady her, ve kterých je tvým úkolem ukuchtit vynikající zákusek! Tentokrát musíš upéct lahodný čokoládový koláč s krémem. Přečti si recept, postupuj podle pokynů a výsledkem bude koláč, který je krásný na pohled a jistě i lahodný! Dokonalým dodržením postupu získej co nejvyšší ohodnocení tvého pekařského umění!

 
80%
Hra - Upeč vánoční koláč
Video se načítá

Jak už název napovídá, tvým úkolem je v této hře upéct vánoční koláč. Vánoce má každý rád a vánoční koláče jsou jejich nedílnou součástí! Postupuj podle instrukcí, které ti hra nabízí, míchej, rozklepni pár vajec, peč a výsledkem ti bude chutný a překrásně nazdobený vánoční koláč, servírovaný u vánočního stromečku!

 
80%
Hra - Fudge Puddles
Video se načítá

Máte chuť na čokoládové koláčky? Jednoduše a rychle si je můžete upéct s hrou Fudge puddles, kde stačí postupovat podle návodu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

79%
Hra - Time To Make Apple Pancakes
Video se načítá

Pomáháte rádi mamince v kuchyni? Nebo dokonce vaříte už sami nějaká jídla? Tato hra Vám přinese skvělý postup na pečený koláč, který můžete připravit na nějakou oslavu nebo udělat radost třeba babičce a pochlubit se s Vaším skvělým kuchařským uměním. Hlavně si dávejte pozor, až budete plech dávat do trouby, abyste se nespálili.

 
75%
Hra - American Apple Pie
Video se načítá

Láká vás cukrářské umění? Chcete se naučit ty nejlepší koláče? Vyzkoušejte si vyrobit svůj vlastní ovocný koláč. Vyberte základní korpus, ozdobte váš dortík ovocem, nazdobte krémem a sypáním. Ozdobte celý talířek dokola kolem! Zkoušet můžete nové a nové dorty, různé kombinace ovoce, korpusů a zdobení.

 
75%
Hra - Cake Master: Chocolate and vanilla zebra cake
Video se načítá

Upečte si i vy s Lisou, chutný koláček. Během celé doby pečení,vám bude radit při postupu. Nakonec si jej můžete ozdobit a dekorovat, úplně sami. Jaký bude váš finální výsledek?

 
72%
Hra - Bake Gourmet Cupcakes
Video se načítá

V následující hře si můžeme připravit lahodnou pochoutku vhodnou pro každého gurmána, který nepohrdne sladkými pokrmy. Po spuštění hry můžeš jednoduše následovat instrukce, jež jsou zobrazené za pomoci pohybující se hnědé šipky. Na konci hry na tebe čeká sladké překvapení, které dokážeš jistě rychle udělat.

 
72%
Hra - Madeline Hatter's Tea Cookies
Video se načítá

Madeline si chce ke šálce čaje upéct i chutné koláčky, avšak s vařením nemá mnoho zkušeností, a proto spoléhá na vás, že jí pomůžete. Stačí postupovat podle šipky a postupu, díky kterému se určitě v receptu nespletete. Pomůžete Madeline a upečete společně chutné koláčky?

 
70%
Hra - Luscious Lemon Cake
Video se načítá

Další z celé řady kuchařských her je tu pro vás! Vaším úkolem tentokrát bude připravit lahodný citrónový koláč. Dostanete několik přísad, které musíte smísit a upéct lahůdku. Následujte přesně herních instrukcí a nemůžete nic zkazit. Hra není vůbec náročná a během malého okamžiku máte před sebou báječný citrónový koláč.

 
65%
Hra - Granny's Pie
Video se načítá

Ozdobte si chutný koláč od babičky, na který můžete dát různorodou polevu a ozdoby podle vás. Tak na co ještě čekáte? Neváhejte a ozdobte si i vy svůj chutný koláč.