Idle

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege

Ochraňte svůj hrad před zástupy nepřátel, kteří se vás snaží zničit. Kupujte si květiny, které vám pomohou o obranou pevnosti. Květiny můžete za vyhrané peníze vylepšovat a získat tak další peníze. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Food Empire INC

Vynikající strategická idle hra, ve které je tvým úkolem přidělovat úkoly jednotlivým pracovníkům a tím tak vydělávat více a více peněz, které můžeš použít pro zlepšení tvé továrny. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Idle Startup Tycoon

Budovatelská IDLE hra, ve které musíte rozšiřovat vaši firmu kupováním nových pater a vylepšováním vašich stávajících zaměstnanců. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue

V této hře je vaším úkolem vylepšovat vaši zoo.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Black Stallion Cabaret

V této povedené hře je vaším úkolem vylepšovat vlak a zbraně, abyste se dostali z bodu A do bodu B.

 
85%
Hra - Idle Coffee Business

V této hře bude vaším úkolem postavit prosperující kavárnu, která bude sama vydělávat peníze. Klikáním si odemykáte nové druhy kávy. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Idle Money Tree

V této hře je vaším úkolem vydělávat peníze klikáním na pytle s penězi. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Idle Hypermart Empire

V této hře je vaším úkolem stát se milionářem. Klikáním myši vyděláváte peníze, za které poté vylepšujete zaměstnance a budovu. Dokážete být milionář?