Idle

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Idle Country Tycoon

Klikáním sbíráte peníze, za které si můžete najímat nové zaměstnance a vylepšovat vaši firmu tak, aby prosperovala a stala se nejbohatší společností na planetě. Dokážete to?

 
85%
Hra - Idle Hypermart Empire

V této hře je vaším úkolem stát se milionářem. Klikáním myši vyděláváte peníze, za které poté vylepšujete zaměstnance a budovu. Dokážete být milionář?

 
80%
Hra - Idle Money Tree

V této hře je vaším úkolem vydělávat peníze klikáním na pytle s penězi. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Idle Coffee Business

V této hře bude vaším úkolem postavit prosperující kavárnu, která bude sama vydělávat peníze. Klikáním si odemykáte nové druhy kávy. Hru ovládáte myší.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Black Stallion Cabaret

V této povedené hře je vaším úkolem vylepšovat vlak a zbraně, abyste se dostali z bodu A do bodu B.

 
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue

V této hře je vaším úkolem vylepšovat vaši zoo.

 
85%
Hra - Idle Startup Tycoon

Budovatelská IDLE hra, ve které musíte rozšiřovat vaši firmu kupováním nových pater a vylepšováním vašich stávajících zaměstnanců. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Food Empire INC

Vynikající strategická idle hra, ve které je tvým úkolem přidělovat úkoly jednotlivým pracovníkům a tím tak vydělávat více a více peněz, které můžeš použít pro zlepšení tvé továrny. Hru ovládáš myší.