Golf

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Fluffy Golf
Video se načítá

Hlavní hrdinkou hry Fluffy Golf je malá ovečka, která Vám nahrazuje míček. Díky tomu se jistě dobře pobavíte. Na jednotlivých jamkách narazíte na zajímavé prvky, které poskytují hře velkou variabilitu. Dokážete zahrát pod par na všech jamkách?

 
78%
Hra - Mini Golf Islands
Video se načítá

Hra Mini Golf Islands nabízí skvělé možnosti, jak si zkusit mini golf. Cílem je samozřejmě dostat míček do jamky. Musíte dobře mířit a hlavně správně nastavit sílu odpalu, protože ta je rozhodující. Je možné, že se Vám podaří poslat míček mimo hrací plochu, v takovém případě začnete znovu.

 
80%
Hra - Mini Golf Wild West
Video se načítá

Kdo z vás má rád mini golf tak si jistě užijete i tuto hru. Cílem je dostat balónek na co nejmenší počet odpalů. Vše se ovládá pouze myší, jak nastavení úhlu tak i rychlosti balónku až po konečné odpálení.

 
75%
Hra - Galaxy Golf HD
Video se načítá

Golf je hra džentlmenů a tentokrát se bude odehrávat na slunečných planetách všude ve vesmíru. Vaším jediným úkolem je překonat překážky a trefit míček do jamky na co nejméně pokusů.

 
76%
Hra - Mini World of Golf Ball
Video se načítá

Máme tu minigolf v pěkném provedení. Čeká na vás několik jamek, do kterých musíte poslat váš míček. V cestě vám však stojí několik překážek, které musíte překonat.

 
91%
Hra - Mini Putt Garden
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude nahrát v minigolfu co nejvíce bodů. Na čím méně úderů se vám každé kolo podaří zdolat, tím více bodů získáte. Kromě toho body navíc získáte i za drahokamy, které je možné v každém levelu sbírat.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Gem Golf 2
Video se načítá

V této sportovní hře budete mít za úkol pomoci mladé dívce trefit v každém kole golfový míček do jamky. Důležitý bude tak přesný úder a správný odhad. Kromě toho se snažte v jednotlivých levelech vysbírat všechny diamanty, za které dostanete body navíc.

 
58%
Hra - Swing Swing Golf
Video se načítá

Parádní hra, ve které se snažíte odpálit míček na plošinu s jamkou. Dávejte si však pozor, protože máte celkem pět pokusů. Navíc vám to plošina, která se různě zmenšuje nebo pohybuje moc neulehčuje.

 
85%
Hra - Dig Out Miner Golf

V této hře budeš mít za úkol dostat míček do příslušné díry. V tomto nelehkém úkolu ti bude nápomocna sama fyzika. Odstraňováním hlíny vytváříš cestičky, kterými se může tvůj míček kutálet. Důležité je dostat jej právě do díry. Úrovně jsou nejdříve jednoduché, později se však obtížnost zvedá a ty budeš muset využívat různých pomůcek a fyzických zákonů, aby jsi dostala míček tam, kam patří.