Geometry Dash

56%
Hra - Geometry Jump
Video se načítá

Hra Geometry Jump patří do kategorie her Gemoetry Dash. Hru můžete znát i z tabletů nabo mobilů, nyný si ji ale můžete zahrát i ve Vašem prohlížeči. Vašim úkolem je dostat se s kostičkou co nejdále přes všechny překážky. Hodně štěstí!

 

Popis štítku Geometry Dash

V této kategorii najdeš všechny hry typu Geometry Dash, tedy hry, ve kterých je tvým úkolem se s pomocí čtverce dostávat přes nejrůznější geometrické překážky. Jedná se o typ her na procvičování mozku a mohli bychom je zařadit do postřehové a akční kategorie. Pokud máš rychlé reflexy, tak ti tyto hry nebudou dělat nejmenší problém. A pokud patříš k lidem, kteří až tak dobrý postřeh nemají, tak vůbec nezoufej. Sice ti to bude trvat déle, ale až se naučíš, jak daná trať vypadá, tak ji můžeš projet po slepu a taky vyhraješ. A pokud ti tento styl her opravdu nic neříká, tak můžeš vyzkoušet například strategické hry, logické hry nebo oddechovky.


Nejlepší hry kategorie Geometry Dash

Úplně původní hra, která odstartovala tuto kategorii je právě Geometry Dash. V ní bude tvým úkolem dostat čtvrereček vždy bezpečně do cíle. Čtverec se pohybuje stálou rychlostí a ty ovládáš pouze to, kdy skočí. Geometry Jump je velmi obdobná hra, je ale novější a plynulejší než původní verze. Ve hře Fire And Water Geometry Dash budeš muset kromě skákání také měnit složení. Na vodní ploše můžeš být pouze jako vodní čtverec a na lávě můžeš být pouze jako ohnivý čtverec.