Fyzika

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

77%
Hra - Fragile
Video se načítá

Ve hře Fragile dostaneš na starost jeřáb. Na začátku hry si můžeš vybrat, jestli ho budeš ovládat za pomoci myši nebo klávesnice, přičemž ovládání je popsané přímo na plakátech, z nichž na jeden musíš kliknout. Hra obsahuje celkově třicet úrovní. Tvým úkolem bude dostat všechny krabice do označené oblasti.

 
62%
Hra - Blinkz
Video se načítá

Vaším úkolem ve hře Blinkz bude dostat k sobě dvojici růžových bloků. Ve spojení vám budou bránit různé jiné bloky, které klikáním odstraňujete. Na začátku hry budete mít odemčené dvě úrovně z celkových pěti zobrazených. Postupem času se vám budou objevovat nové úrovně. Celkem hra obsahuje dvě desítky úrovní.

 
75%
Hra - Pingfish
Video se načítá

Pomáhejte tučňákovi v jeho cestě za potravou. Tučňák by rád snědl rybu. Pomůžete mu ji dostat do žaludku? Rybu posouváte házením ledových kousků. Čím rychlejší budete, tím více bodů se vám podaří nashromáždit. Hra obsahuje více než dvacet vysoce zábavných úrovní. Kolik bodů se vám podaří během hry nasbírat?

 
75%
Hra - Successful Experiment
Video se načítá

Vítejte v laboratoři! Na začátek si uděláme fyzikální experiment. Celkem můžete ve hře Successful Experiment provést až osmnáct laboratorních experimentů. Musíte však postupovat po jednotlivých experimentech, přeskakování není možné. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít nápovědy stisknutím Hint.

 
82%
Hra - Cover Orange Players Pack 2
Video se načítá

Hra Cover Orange Players Pack vás jistě chytne a nepustí na delší dobu. Pokud byste ji chtěli dohrát až do konce, tak si připravte hodně času, protože hra se skládá z celkového počtu padesáti úrovní. Na začátku hry budete mít otevřené pouze první tři, k dalším se musíte dopracovat postupem času. Musíte dávat pozor, aby na smajlíky nepršelo.

 
72%
Hra - Snoring
Video se načítá

Spousta lidí chrápe. V této hře chrápou i zvířátka, konkrétně veliký slon. Pomozte ho probudit, aby nerušil okolí. Hra má 35 úrovní, dokážete je projít všechny? Dokončením jedné úrovně se vám otevře úroveň další. Na splnění úkolu máte vždy omezený časový limit. V buzení vám budou pomáhat ostatní zvířátka.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Splitter Pals
Video se načítá

Logické hry jsou super, protože si při nich pořádně procvičíte mozkové závity. Dostaňte žlutý balónek k tomu hnědému, tak aby byli spolu, jako dva kamarádi. Pozor, žlutý balónek nesmí spadnout nikam jinam, jenom na hnědý. Jenže vždy to není tak snadné. Balónky jsou od sebe různě dalko vzdáleni a jsou mezi nimi různé překážky, které musíte třeba rozřezat. V každém levelu máte určitý počet řezů, takže to musíte nejprve dobře promyslet.

 
75%
Hra - Energy Physics
Video se načítá

Pojďte si zahrát hru, v níž hrají prim fyzikální zákony. Máte před sebou čtyřicet úrovní, ve kterých si procvičíte různé schopnosti. Na začátku musíte spojit dvě místa kusem železa, abyste způsobili svému nepříteli elektrošok. Později se můžete pokusit nepřátelské jednotky jednoduše sestřelit ze vzduchu.

 
60%
Hra - Zoo Escape 2
Video se načítá

Hra Zoo Escape přichází již s druhým pokračováním. Tentokrát hra obsahuje třicet úrovní. Vaším úkolem bude osvobodit zvířátka, která jsou uvězněná v zoologické zahradě. Dostaňte zvěř do dvířek s nápisem Freedom! a dokončíte tím úroveň. Klikáním na šedé kameny je necháte zmizet. Některá zvířata jsou držena v klecích, jichž se musíte také zbavit.

 
52%
Hra - Marble Madness
Video se načítá

Pojďte si procvičit svůj postřeh ve hře s maličkou kuličkou. Před sebou budete mít náročnou trať, kterou musíte s kuličkou projet tak, abyste ji neztratili. Pohybujete se směrovými šipkami. Máte omezený časový limit, během něhož se musíte s kuličkou dostat do jamky na úplném konci dráhy. Dokážete udržet kuličku na trati?

 
25%
Hra - Kinetikz
Video se načítá

Chytrá logická superhra, která vás pěkně potrápí. Vaším úkolem je dostat míček s modrou hvězdou do místa, kde je žlutá hvězda. V každé úrovni máte pouze omezený počet míčků, které můžete vystřelit. Dobře přemýšlejte a využívejte překážky jako svou výhodu :).

 
63%
Hra - Crazy Drop
Video se načítá

Najděte si cestu k východu. Použijte směrové šipky nebo klávesy W, S, A, D, abyste pohybovali s míčem. Můžete přesouvat bloky klikáním na ně a umisťujte je na potřebná místa. Hroty a zelení nepřátelé vás mohou zabít, takže se jich rozhodně nedotýkejte. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní.