Fyzika

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Shrink It 2
Video se načítá

Modrý osmiúhelník se vydává na dobrodružství. Vaším úkolem bude trefovat se s osmiúhelníkem na zářící hvězdičky. Na hrací ploše máte vždy nějaký předmět, který je možné smrštit klikáním na něj. Pokuste se za pomoci co nejméně kliknutí dostat až k hvězdičce. Potrapte své mozkové závity v této logické hře.

 
76%
Hra - Inflate Us
Video se načítá

Velmi pěkně zpracovaná logická flash hra, která vám na nějakou dobu zamotá hlavu. Cílem této hry je, aby se zelený obdélníček (který se ovšem může změnit v šišku nebo v kouli a naopak, pokud na něj kliknete) dostal k modré lahvičce. Někdy bude potřeba zničit nejrůznější barevné tvary a jiné vám zase budou naopak pomáhat. Každé kolo je dobré odehrát co nejrychleji a na co nejméně kliků.

 
77%
Hra - Inflate Us 2
Video se načítá

Nafoukněte přidělenou postavičkou a posbírejte všechny lahvičky na hrací ploše, v nichž se ukrývají kuličky, které musíte zachránit. Každou úroveň se musíte pokusit odehrát v co nejrychlejším časovém úseku a na co nejmenší počet kliknutí. V některých prohlížečích hra nemusí fungovat naprosto korektně.

 
84%
Hra - Turkey Slice
Video se načítá

Pojďte s námi zúčtovat s darebnými krocany. Musíte seříznout vybavení takovým způsobem, abyste zlikvidovali veškeré krocany na hrací ploše. Musíte zároveň dávat dobrý pozor, abyste neublížili hodným stvořením, která se na hrací ploše také vyskytují. Hra obsahuje celou řadu na sebe navazujících úrovní.

 
65%
Hra - 3 Slices
Video se načítá

Použijte myš a pokuste se přeříznout co nejvíce červené oblasti. Cílovou procentuální cifru potřebnou ke splnění úrovně máte vždy zobrazenou dole (Target). Kolik procent jste již odstranili zobrazuje Removed. Celkem můžete řezat do červené oblasti třikrát. Dokážete se zbavit většiny červeně zbarvené plochy?

 
75%
Hra - Feed Freddy
Video se načítá

Freddy je žlutá mimozemská forma života, která má hlad. Dokážete nakrmit Freddyho? Klikejte na různé objekty, abyste zjistili, co dělají a jak vám mohou pomoci s nakrmením Freddyho. Hra obsahuje celou řadu úrovní. Hra vám na začátek vysvětlí, co máte dělat a vy se o to musíte pokusit. Nenechte nikoho jiného sníst vaše jídlo.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Pixle Physics
Video se načítá

Kostičky josu úhledně naskládány na sobě do různých tvarů. Vy pomocí malé kuličky je musíte shoditdolů. Zvolte si směr a sílu hodu kuličky a pak je snadno sestřelíte. Snažte se přitom použít co nejméně střel, ideálně je sestřelte na jeden pokus. Pozor jen, aby Vás nepřekvapily různé překážky v podobě příček, které neprostřelíte.

 
76%
Hra - Red Ball 3
Video se načítá

Tato hra je klasickou skákačkou. Hlavní hrdina je červený balonek, kterému jeho nepřítel zajal jeho milou a on se snaží o záchranu. Úkolem je projít s balonkem jednotlivá kola, sbírat hvězdičky a dávat si pozor na nástrahy, které číhají na každém rohu. Hra se pohodlně ovládá šipkami na klávesnici. Projděte co nejvíce kol a zachraňte zajatkyni. Nezapomeň vyzkoušet i druhý díl této hry.

 
68%
Hra - Drop it
Video se načítá

Každý objekt ve hře Drop It má jinou hodnotu. Za zelené objekty si připisujete plusové body, zatímco za červené mínusové. Čtvereček má hodnotu jedna, malé kolečko má hodnotu dva, velké kolečko symbolizuje deset bodů a hvězdička je za šestnáct bodů. Celkem hra obsahuje dvacet pět úrovní. Poradíte si se všemi?

 
Hra - Aqua Dudes
Video se načítá

Aqua Dudes je originální a netuctová hra, která vás chytne a nepustí. Hlavní úkoly v této hře jsou hned dva. Musíte dostat pod hladinu modré kuličky, protože ty rády plavou a potápí se, a naopak červeným kuličkám, které touží po opalování musíte pomoct vyplavat nad hladinu. Hra není vůbec jednoduchá a vyžaduje vaši logiku a obratnost. Pojďte ji zkusit!

 
80%
Hra - Colliderix Level Pack
Video se načítá

Ve hře Colliderix Level Pack dostaneš za úkol zničit všechny zelené a červené bloky. Zničíš je tím způsobem, že je srazíš s bloky stejné barvy. Mazej dřevěné bloky klikáním na ně. Čím rychleji úroveň dokážeš dokončit, tím více bodů si připíšeš na bodové konto. Hra obsahuje velkou spoustu úrovní rozdělených podle obtížnosti.

 
74%
Hra - Feed the Panda
Video se načítá

Panda je poměrně vzácné zvíře, které se živí pouze vybranými druhy bambusu. Vaším úkolem v této hře bude pandu nakrmit. Na úvodní obrazovce stiskněte Start (nachází se v dolním rohu, pokud používáte špatné rozlišení nebo prohlížeč, je možné, že se vám Start nezobrazí). Nakrmte pandu ve třiceti obtížných úrovních.

 
81%
Hra - Imperfect Balance 2
Video se načítá

Stavba postavená z několika různých tvarů zatím stojí pevně. Vy se ale musíte snažit o to, aby všechny nebo aspoň co nejvíce částí stavby spadlo dolů. Docílíte toho tím, že do stavby vložíte další tvary, které tam předtím nebyly. V každém levelu musíte nahrát určitý počet bodů k tomu, abyste se dostali do vyššího levelu. Proto se snažte a přemýšlejte, jak nejvhodněji stavbu předělat.