Fyzika

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
71%
Hra - Wake Up the Box 2
Video se načítá

Probuďte krabici! Ano, v této logické hře budete muset v každém levelu přijít na způsob jak probudit spící krabici. K dispozici budete mát spousty dřevěných nebo jiných objektů, které budete moci využít při buzení krabice.

 
84%
Hra - Sieger
Video se načítá

Další z parádních her, ve kterých ničíte objekty a pomocí nich zabíjíte vojáky. K dispozici máte několik druhů munice a musíte se vždy trefit tak, abyste všechno zničili na co nejmenší počet pokusů. Podaří se Vám zachránit všechna rukojmí??

 
84%
Hra - Red Ball 4 vol.2
Video se načítá

Další pokračování této super skákačky Red Ball. Zachraňte váš svět před zlými čtverci, kteří proměňují vaše kamarády na čtverce. Kutálejte se světem a ničte nepřátelé, budou vás čekat jednoduché úkoly, které určitě hravě zvládnete, zdolávejte překážky. Projdete všech 15 levelů a zničíte ohavného čtveratého bosse?

 
74%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá

Ve hře Basket Ball A New Challenge si můžete vyzkoušet hod míče na koš. To však nebude až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V jednotlivých levelech přibývají nové překážky, takže musíte počítat is odrazem míče.

 
69%
Hra - Cyclop Physics
Video se načítá

V následující hře musíš pomáhat podivným jednookým tvorům, kteří se nazývají kyklopové. Dostaň barevně odlišné kyklopy na stejně barevné plošinky. Pokud si nebudeš dlouho vědět rady, klikni na možnost Hint a dostaneš radu. Pokus se postupovat dostatečně rychle, protože za rychlé vyřešení úkolu dostaneš více bodů.

 
73%
Hra - Friction Physics 2
Video se načítá

Pokud si při hrách hodláte i malinko zapřemýšlet, tak neváhejte ani minutku a zapněte tuto hru. První kolo se zdá být přehnaně jednoduché, ale jakmile se dostanete do dalších levelů, bude hra čím dál tím víc složitá. Musíte jednoduchými tahy dostat kostku k malému bludišti. Jakmile se kostka dostane na bludiště, level končí. Musíte si ovšem dát pozor, aby kostka nespadla někam, kam nemá. Na spárování obou předmětů máte pouze omezený počet tahů v určitém směru. Tak hodně štěstí.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

65%
Hra - NeoLife
Video se načítá

Klikni a táhni myší přes provaz. Odraž modrý kruh mimo obrazovku, to bude tvým hlavním cílem během hry NeoLife. Dostaneš příležitost vyzkoušet si celou řadu poměrně zajímavých úrovní, v nichž využiješ logické uvažování. Postupem času se úrovně stávají mnohem těžšími a musíš stále více přemýšlet nad svými kroky.

 
64%
Hra - Bad Kid Homework
Video se načítá

Máme tu domácí úkoly pro všechny zlobivé děti. Dostaneš deset centů, které potřebuješ dostat k malému blonďákovi. Některé předměty na hrací ploše můžeš odstranit jednoduchým kliknutím. Další věci ti mohou pomoci, ale zároveň zkomplikovat situaci. Hra obsahuje celou řadu úkolů, jež vyřeš logickým uvažováním.

 
89%
Hra - Physics Symmetry 2
Video se načítá

Dokážeš dosáhnout geometrické symetrie? Klikni na červený tvar k dosažení shody. Za zdárné a hlavně rychlé dokončení úrovně dostaneš drahocenné bodíky. Po splnění jedné úrovně se můžeš klidně přesunout na další. Postupem času se samozřejmě začne zvyšovat herní obtížnost, takže budeš potřebovat i více času.

 
80%
Hra - Red Ball 4
Video se načítá

Veselé červené míčky jsou předělávány zlotřilým zloduchem do hranaté formy. Pokud to takhle bude postupovat i nadále, může se Zeměkoule přeměnit na krychli. Dostaneš na starost jednu z těch veselých červených kuliček, se kterou se vydáš do světa řešit problém. Cestou sbírej zlaté hvězdičky a překonávej překážky.

 
83%
Hra - WoodWorker
Video se načítá

Přetáhni všechny předměty na hrací plochu tak, že žádný z nich nespadne. Čím rychleji si s logickým úkolem poradíš, tím více bodů ti hra připíše. Po nastavení předmětů ještě musíš chvilku počkat, jestli ve stanoveném prověřovacím čase nespadnou. Hra obsahuje hned několik velice zábavných úrovní, v nichž musíš zapřemýšlet.

 
78%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Maličká stvoření z budoucnosti zůstala uvězněna v našem čase a tvým úkolem bude se všemi vesmířany doputovat do stroje času. Spoj vesmířánka s držáčkem a cestou ke stroji času nezapomeň posbírat veškeré zlaté hvězdičky, na které narazíš. Hra obsahuje hned několik velice zajímavě zpracovaných úrovní.

 
79%
Hra - Mad Shapes 3
Video se načítá

Tvým úkolem ve třetím pokračování zajímavé hry s názvem Mad Shapes bude umisťování barevných tvarů na správná místa. Čím rychleji se ti podaří úroveň úspěšně dokončit, tím více bodů si připíšeš. Hra obsahuje hned několik zábavných úrovní, při jejichž řešení jistě zapojíš všechny mozkové závity! Vzhůru do sbírání!