Fyzika

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

65%
Hra - Catalance Levelpack
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol rozmístit na hrací ploše kočičky tak, aby všechny zůstali bezpečně na místě a žádná z nich nespadla mimo plochu. Aby se vám to podařilo, musíte využívat pevné plošiny, ale i rozličné tvary samotných kočiček.

 
72%
Hra - Impulse J5: night
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Parádní hra, ve které na sebe budete stavět kuličky, které se k sobě přichytávají. Kuliček máte však omezený počet a musíte se snažit vystavět nejvyšší věž. Věž je však nestabilní, tak si dávejte pozor, aby se nezřítila.

 
72%
Hra - Salt Monsters
Video se načítá

Dokážeš postavit cestu pro zrnka soli, která je potřeba dostat na příslušná místa? Dávej si pozor na jejich barvu, protože někdy je potřeba je obarvit, jinak nebude mise úspěšná.

 
100%
Hra - Soccer Physics
Video se načítá

Ovládání této hry je skutečně náročné protože panáčci nedělají to, co by měly. princip této hry je jednoduchý, dát co nejvíce gólů soupeři. Myslíte, si že ho porazíte?

 
80%
Hra - Meeblings
Video se načítá

Logická hra Meeblings je hra, ve které se budete hrát s kuličkami a přesouvat je na dané místo k tabulce Way Out. Abyste ve hře vyhráli musíte tam dopravit určitý počet a to tím, že využijete schopnost vzácné kuličky. každá z nich ji má jinou.

 
43%
Hra - Lost Animals
Video se načítá

Pomozte vrátit zpět všechny zvířátka do klecí. Dokážete to za pomoci střílení kuliček a logického myšlení. Myslíte si že se vám to podaří?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Woodwork Builder
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru s fyzikou. Vaším úkolem bude vždy vložit objekt do vyhrazeného pole. K dispozici budete mít jiné objekty, díky kterým můžete dosáhnout výsledku.

 
77%
Hra - Liquid Measure 2
Video se načítá

Zkus si skvělou logickou hru, ve které musíš všechnu kapalinu přesně odměřit do připravených nádob. Levely jsou postupně těžší a těžší a věř, že u této dobře zpracované hry se nudit nebudeš a u logických úloh se zapotíš.

 
81%
Hra - Squidy
Video se načítá

Zkus pomoci malé roztomilé chobotničce jménem Squidy, které neví, jak se dostat zpátky do svého akvárka. Je totiž tak unavená, že se nemůže hýbat. Pomůžeš jí pomocí výbušnin, které ji přesunou, kam potřebuješ. A neboj se, chobotničce výbušniny nic neudělají (alespoň ne téhle).

 
70%
Hra - Space Artist
Video se načítá

Pro mnoho lidí je problém představit si rotace těles ve vesmíru. S touto hrou si můžete modelovat zajímavé situace a zjistíte, jak se pohybují jednotlivé tělesa, která vypustíte do prostoru.

 
83%
Hra - Taberinos
Video se načítá

Zajímavá a příjemná oddychovka založená na fyzice. Tvůj úkol je jednoduchý, pomocí kuličky, kterou vždy pošleš jedním směrem, musíš zlikvidovat všechny úsečky na ploše. Kulička se odráží od stěn i od úseček, takže jich můžeš zničit víc najednou. Obtížnost se stupňuje a ty máš jen omezený počet poslání kuličky.

 
70%
Hra - BlueOn
Video se načítá

Ve hře BlueOn uplatníte znalosti fyzikálních zákonů. Je potřeba, abyste postavili konstrukci, která bude držet rovnováhu. Na její vrchol postavte žárovku a také se snažte stavět konstrukce skrze hvězdičky.

 
63%
Hra - Roller Boaster
Video se načítá

Dostaň se s kamennou kuličkou až do cíle v co nejmenším čase! Sbírej mince, aby sis konečný čas snížila. Každé kolo je těžší a těžší, budeš muset využívat různých prvků, které tě zrychlují, vyhazují nebo otáčejí gravitaci.