Evoluce

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - Grow Park
Video se načítá

Stavěním jednotlivých prvků můžete dosáhnout na další samovolný vývoj. Komu z Vás se podaří dosáhnout na kompletní samovolnou evoluci?

 
65%
Hra - Deeply Absurd Chain
Video se načítá

Spojujte trojice stejných herních prvků a objevujte tak postupně evoluci neznámého živočicha. Prvky můžete spojit jen pokud se nacházejí vedle sebe, avšak v libovolném směru. Dokážete odhalit celou evoluci?

 
65%
Hra - Prokaryote Beta
Video se načítá

Pokuste se sežrat všechny menší buňky ve Vašem okolí. Jde o boj o přežití. Jestliže se Vás dotkne buňka větší, pak se musíte připravit na to, že kořistí se stanete Vy. Není to vůbec nic jednoduchého.

 
88%
Hra - Planet Creator
Video se načítá

Cílem hry Planet Creator je vybudovat život na Zemi. Musíte začínat od počátků. Budujte tedy atmosféru, bakterie, organismy, rostliny, živočichy a naposled také lidskou kulturu. Jak daleko se dostanete?

 
89%
Hra - Evolvo Plus
Video se načítá

Život v moři je velmi náročný, protože se velmi rychle můžete stát kořistí. Přesvědčíte se o tom ve hře Evolvo Plus. Musíte zde požírat ryby menší než jste Vy a zároveň se vyhnout útokům větších predátorů.

 
82%
Hra - Grow Ornament
Video se načítá

Přídávání dekorací na vánoční stromeček není nic jednoduchého. Musíte je přidávat ve správném pořadí, abyste dosáhli na nejlepší vylepšení. Dokážete ve hře Grow Ornament najít správnou kombinaci přidávání ozdob.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
63%
Hra - Industrial Zombies Tribute to Grow
Video se načítá

Správné pořadí přidávání věcí je hlavním předpokladem ve hře Industrial Zombies Tribute to Grow. Abyste dosáhli nejvyšší úrovně u všech vylepšení, je nutné přidávat je správně. Dokážete na tuto kombinaci přijít v okamžiku, kdy máte na počátku 12 možností na výběr?

 
94%
Hra - GROW Nano Vol3
Video se načítá

GROW Nano Vol3 je velmi jednoduchá hra, která Vás dokáže nečekaně potrápit. Cílem hry je vymyslet správnou kombinaci věcí tak, abyste pomocí přirozeného vývoje dosáhli nejvyšší úrovně.

 
72%
Hra - Grow China
Video se načítá

Ve hře Grow China je cílem vylepšit panáčka na nejvyšší možnou úroveň. Toho docílíte pouze tak, že mu budete ve správném pořadí přidávat věci na oblečení. Jaké ja tedy správná kombinace?

 
67%
Hra - Cellcraft
Video se načítá

Jak funguje buňka ví poměrně málo lidí. Vy se ve hře Cellcraft můžete přiučit něco o chodu buňky a jejím obsahu. Postupně budete objevovat nové organely, jejich funkce a také možnosti. Pokud si nebudete vědět rady, můžete navštívit i encyklopedii, která je součástí hry.

 
94%
Hra - Grow RPG
Video se načítá

Správný postup stavění jednotlivých prvků ve hře Grow RPG je rozhodující pro její úspěšné dohrání. Cílem hry je vybudovat království, kde jsou všechny budovy na nejvyšší úrovni. Jedině tímto způsobem se dokáže ubránit proti zlým démonům, kteří čekají na každém rohu.

 
60%
Hra - Survive 2012
Video se načítá

Hra Survive 2012 přibližuje konec světa. Na Vás je, abyste jej co nejvíce oddálili. Všechna potenciálně nebezpečná tělesa musejí dopadnou do moře, proto je nutné abyste pohybovali zeměkoulí podle potřeby. Pokud meteory dopadnou na domy, pak je zapálí a mohou je úplně zničit, pokud je neuhasíte.

 
87%
Hra - Monster Craft
Video se načítá

Pokud máte rádi bojové hry a také monstra, tak se můžete spolehnout, že hra Monster Craft Vás bude bavit. Cílem je posílat monstra do arény, kde budou bojovat a vydělávat peníze. Monstra můžete mezi sebou také mutovat. Vždy Vám vznikne nový druh monstra.