Dynamit

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Squidy
Video se načítá

Zkus pomoci malé roztomilé chobotničce jménem Squidy, které neví, jak se dostat zpátky do svého akvárka. Je totiž tak unavená, že se nemůže hýbat. Pomůžeš jí pomocí výbušnin, které ji přesunou, kam potřebuješ. A neboj se, chobotničce výbušniny nic neudělají (alespoň ne téhle).

 
50%
Hra - Collapse It
Video se načítá

Umisťujte výbušniny tak šikovně, že vyhodíte do vzduchu cílová umístění. V první úrovni vám hra ukáže, jak by bylo vhodné umístit výbušninu a poté se již musíte o zbytek postarat vy. Hra obsahuje celou řadu úrovní, které si můžete postupně projít. Získávejte ocenění za kvalitní výkony na hrací ploše.

 
72%
Hra - Bridge Tactics 2
Video se načítá

Staňte se záškodník v týlu nepřátelské armády. Dostanete od své vlasti za úkol vyhazovat do povětří důležité nepřátelské opěrné body. Nejlepší místo, které můžete vyhodit do vzduchu je samozřejmě most, po němž se nepřátelé musí přepravovat. Umístěte dynamit tak šikovně, že sestřelíte celou konstrukci mostu.

 
58%
Hra - Bomb peng
Video se načítá

Zabavte se a ještě si k tomu procvičte svou představivost a logiku. využijte bomby, které máte k dispozici k tomu, abyste z plochy dostaly všechny dýně a jiné panáčky, kteří jsou různě rozmýstěni. Musíte je všechny dostat pryč. Pozor, s bombama musíte jednat opatrně, a vždy uvažovat, kam je umístit, aby vybouchly správně. Máte jich jen omezené množství, takže s nimi šetřete. Čím vyšší level budete mít, tím bude hra složitější a náročnější.

 
58%
Hra - Dyna Boy
Video se načítá

Dyna Boy je bezva skákačka z produkce Armor Games, od které se jen tak rychle neodlepíte. Budete hrát za horníka a vaším úkolem bude najít po každé východ z šachty. Nebude to tak snadné, čeká vás spousta překážek a nepřátel. Sbírejte dynamit a šikovně ho použijte na odpalování zeminy a překážek. Zvládnete se dostat až na konec?

 
75%
Hra - Demolition Inc.
Video se načítá

Demolition Inc. je zábavná logická hra, ve které se stanete demoličním expertem! Vaším úkolem bude šikovně rozmístit výbušniny tak, abyste splnili výškový limit na daný level. Nebo také budete pomocí náloží odpalovat i odpadky přímo na korbu náklaďáku. Podaří se vám zdolat všechny úrovně?