Doleť co nejdál

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

50%
Hra - Monkey Blast
Video se načítá

Cílem hry Monkey Blast je vystřelení opičky co nejdále. Z větší míry to však nemůžete ovlivnit, protože její dráhu letu ovlivňují objekty ve vzduchu, do kterých narazí.

 
44%
Hra - Flying Kiss
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem posílat vzdušné polibky. Na počátku si zvolíte svou postavu - chlapec nebo dívka. Hra má několik úrovní, musíte zvládnout vždy tu aktuální, abyste mohli postoupit do další. Hru ovládáte kliknutím levým tlačítkem a snažíte se vzdušný polibek doručit své drahé polovičce. Pozor na ostatní lidi.

 
43%
Hra - Flappy Tinkerbell
Video se načítá

Postarejte se o malou vílu Tinkerbell, která musí projít všemi překážkami a dostat se na konec.

 
70%
Hra - Over The Border
Video se načítá

Na úvod hry Over the Border si můžete napsat své jméno, pokud by se vám nelíbilo přidělené Bandito! Pokud hru zkoušíte poprvé, jistě by bylo moudřejší nechat zaškrtnutou možnost Show Tutorial, díky níž se vám otevře výuková mise, na níž se dopodrobna seznámíte s ovládáním hry. Cílem hry je sbírat zlato.

 
69%
Hra - Winged Bullet
Video se načítá

Pojďte si s námi zalétat. Držte levé tlačítko myši, abyste roztáhli křídla a vzlétli do vzduchu. Pusťte tlačítko myši, abyste spadli dolů. Energie vašich křídel se bude obnovovat velice pozvolna. Běhejte v rostlinách a příšerách, abyste načerpali energii pro svá křídla. Vyhýbejte se nepříjemným srážkám.

 
82%
Hra - Drop!
Video se načítá

Ve hře Drop! dostanete na starost malý letoun v budoucnosti a musíte si dávat dobrý pozor, kudy létáte. Pohybujte se za pomoci myši, vyhýbejte se překážkám a sbírejte mince. Naplňte ukazatel, abyste dokázali sestřelit budovu. Hra vám bude počítat, jakou vzdálenost jste na své cestě dokázali urazit. Dobrý let!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
50%
Hra - Extreme Kick
Video se načítá

Během důležitého zápasu se vám nic nedaří a rozhodčí píská proti vašemu týmu. Všechno vyvrcholí tím, že vám rozhodčí ukáže červenou kartu a odešle vás z hrací plochy. To už ve vás vybouchnou saze a rozhodnete si to s rozhodčím vyříkat ručně. Jak daleko dokážete muže v černém dresu nakoupnout? Čím dále, tím lépe.

 
72%
Hra - Mardi Gras Mayhem
Video se načítá

Skákejte, jak nejdále to jen půjde. V této hře sbírejte korále a dublony, za které dostanete peníze. Běhání vám příliš peněz nevynese. Skákejte po hlavách, abyste doletěli dále. Zmáčkněte šipku nahoru pro dvojitý skok. Když budete dublony a korále sbírat rychle, získáte kombo. Čím vyšší kombo, tím více peněz.

 
78%
Hra - Flying Fruits
Video se načítá

Pojď vyzvat gravitační zákony ve hře Flying Fruits. Dostaneš k dispozici katapult, z něhož budeš vypouštět střelivo, co nejdále to jenom půjde, aby se skóre pořádně navýšilo. Vypusť svoje střelivo z katapultu a jakmile bude ve vzduchu, pokus se prodloužit dráhu jeho letu. Odrážej se od předmětů na obrazovce. V některých prohlížečích hra nemusí fungovat.

 
87%
Hra - Haste Makes Waste
Video se načítá

Želvák se chystá jít na oslavu narozenin, ale zjistil, že je příliš pomalý, a proto si vyrobil strojek, za jehož pomoci se dostane rychle vpřed. Pomoz mu vybrat ten správný okamžik ke startu. Podle toho, jak daleko doletíš, tak dostaneš odměnu. Poté si můžeš vylepšit stávající stroj nebo koupit nový.

 
84%
Hra - Flying Cookie Quest
Video se načítá

Tvým úkolem v následující zbrusu nové hře nebude nic menšího, než napálit pandu do velké vzdálenosti. Panda má raketový pohon, takže dokáže velké věci! Trefuj se s pandou do ostatních postaviček a vyhraješ koláčky, které slouží jako platidlo. Některé postavičky mohou ale pandu zpomalit, těm se musíš vyhnout.

 
73%
Hra - Canoniac Launcher
Video se načítá

Hra Canoniac Launcher má jeden velmi jednoduchý úkol. Cílem je vystřelit robota co nejdále. Čím dále doletí, tím více peněz na konci kola vyděláte. Za peníze si pak můžete koupit vylepšení robota nebo vystřelovacího děla.

 
70%
Hra - Santa Can Fly
Video se načítá

Ve hře Santa Can Fly se potkáte se Santou. Přesněji řečeno jej budete vystřelovat. Cílem je, aby Santa doletěl co nejdále. Následně obdržíte peníze, které jsou určeny k vylepšení santy, aby v dalším kole doletěl ještě dále.