Delfíni

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
59%
Hra - Dolphin Olympics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Olympiáda delfínů začala! Skákej s delfínem co nejlépe, dělej triky a hlavně se snaž do vody skočit hladce, abys zase vyskočila výš a stihla triků více. Povede se ti dostat až do vesmíru? I to je možné!

 
85%
Hra - My Dolphin Show 3
Video se načítá

Konečně je to tady! Další díl My Dolphin Show! Váš úkol bude naprosto jasný, snažte se dělat triky co nejpřesněji a body navíc vás neminou. Budete moci nakoupit i další savce jako kosatku a další jiné vodní tvory. Podaří se vám otevřít všechny mořské tvory?

 
48%
Hra - New Island Dolphin Park
Video se načítá

Zajímavá strategická hra New Island Dolphin Park z Vás udělá ředitele zábavního parku. Hlavní atrakcí jsou delfíni. Musíte vždy uvítat zákazníky a převézt je k atrakci, kterou chtějí vidět. Pokud se Vám to nepodaří, budou odcházet zklamaní a Vy nic nevyděláte.

 
77%
Hra - Laser Dolphin
Video se načítá

Pan ministr byl unesen během svého proslovu mimozemšťany! Americkému prezidentovi nezbývá nic jiného než povolat jednoho z nejlepších z podmořských speciálních jednotek. Ano, je to delfín, ale ne ledajaký! Tento delfín má hřbet vyzbrojen obrovským laserem, který se nebojí použít, když jde do tuhého. Váš první úkol bude lokalizovat havarovanou mimozemskou loď a tou odletět na ostatní planety hledat pana ministra. V každém levelu se snažte vysbírat všechny zlaté delfíny, je jich 5. Zvládnete ho zachránit?

 
58%
Hra - Yacht MiniGame
Video se načítá

Slečny na lodi mají o zábavu postaráno. Delfíni je přišli navštívit a užít si s nimi trochu zábavy. Jakmile uvidíte, že se čeří voda, tak buďte připraveni, když se objeví delfín, hodíte na něj kruh. Ovšem pozor, pokud se objeví jenom rybička, tak na tu kruhy neházet!

 
40%
Hra - Play with dolphins
Video se načítá

Pokud jste přemýšleli o otevření vlastního vodního areálu s delfíny, ale bojíte se, pak právě v této hře si budete moct vytvořit své vlastní a bez rizika. Design si můžete upravit podle svých originálních představ, dokonce i obléknout delfíny. Záleží jen na Vaší fantazii, jak bude areál vypadat a Vy si splníte sen.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

71%
Hra - Petz - Splashdown
Video se načítá

Použijte své super schopnosti a pomozte svým přátelům z oceánu. Staňte se nejtalentovanějším delfínem v širém moři. Sbírejte hvězdice, abyste naplnili zesilovací ukazatel. Až ho naplníte, můžete si pomoci stisknutím mezerníku. Body získáte sbíráním bonusových předmětů. Velký počet bodů získáte také proplouváním skrz obruče.

 
70%
Hra - Get Flippy
Video se načítá

V této hře se z vás stane lovec a budete se pokoušet ulovit notoricky známého delfína Flipa. Máte omezený počet nábojů, aktuální stav střeliva najdete na levé straně obrazovky v podobě patron. Snažte se trefit terčíky na delfínech, čímž získáváte body. Kolik bodů se vám na konci hry podaří nashromáždit?

 
76%
Hra - Dolphin Olympics 2
Video se načítá

Druhý díl delfíní olympiády je tady. Skákejte z vody a různě se kruťte a přetáčejte, za což získáte body. Dostaňte, co nejvíce bodů půjde, máte na to dvě minuty. Dopadněte nosem napřed, abyste získali bonus za dopad. Vyveďte z vody ryby a inspirujte je ke skoku, dostanete za to speciální body. Kolik bodů si vyskáčete?

 
92%
Hra - My Dolphin Show 2
Video se načítá

Pokud máte zájem stát se na chvíli malým delfínem ve velké show, určitě si zahrajte tuto flah hru. Delfínka ovládáte klávesovými šipkami a podle pokynů svých ošetřovatelů předvádíte ty nejlepší kousky. Pokud se vám některý obzvláště povede, dostanete za odměnu rybičky, které vám kromě nálady zvýší také skóre.

 
79%
Hra - Hidden Numbers - Dolphins
Video se načítá

Hra Hidden Numbers-Dolphins je výbornou postřehovou hrou pro všechny milovníky delfínů! Hra ti přináší sérii nádherných obrázků s delfíny, na kterých jsou někde umístěná čísla, která hledáš pomocí lupy! V několika kolech hledáš čísla a označíš ta, která uvidíš nejdříve! A poté se obtížnost zvyšuje! Dokážeš nahrát nejvyšší skóre?!

 
57%
Hra - Dolphin Tag
Video se načítá

Jedna z mořských flashových her, která vás jistě bude bavit. Stanete se v ní totiž malým delfínem, což je velmi hezké. Co už tak hezké není, je, že vás honí kosatka a nesmí vás dostihnout. Snažte se jí uplavat a uhýbat co nejdéle to půjde. Nezapomeňte, že se váš ukazatel vzduchu nesmí dostat na nulu, a proto čas od času vyskočte nad hladinu.

 
41%
Hra - Dolphin Dive
Video se načítá

Všichni víme, že delfíni nejsou ryby. Určitě také znáte, že rádi vyskakují z vody. V této hře použijete myš k pohybu delfína ve vodě, kliknutím skočíte hlouběji do moře. Trefujte bublinu, abyste skočili hlouběji do vody a tím zvýšili své skóre. Jednou během hry můžete také použít mezerník, pod kterým se skrývá extrémní skok.