Delfíni

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video se načítá

Ariel si všimla, že její delfín se necítí nejlépe a proto by mu chtěla vylepšit náladu lázním a zábavnými činnostmi. Pomůžete jí?

 
72%
Hra - Dolphin Slacking
Video se načítá

Tento delfín musí být celý den v nádrži a proto se z času na čas nudí. Pomozte mu s různými úkoly tak, aby ho cvičitel neviděl.

 
71%
Hra - Petz - Splashdown
Video se načítá

Použijte své super schopnosti a pomozte svým přátelům z oceánu. Staňte se nejtalentovanějším delfínem v širém moři. Sbírejte hvězdice, abyste naplnili zesilovací ukazatel. Až ho naplníte, můžete si pomoci stisknutím mezerníku. Body získáte sbíráním bonusových předmětů. Velký počet bodů získáte také proplouváním skrz obruče.

 
59%
Hra - Dolphin Olympics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Olympiáda delfínů začala! Skákej s delfínem co nejlépe, dělej triky a hlavně se snaž do vody skočit hladce, abys zase vyskočila výš a stihla triků více. Povede se ti dostat až do vesmíru? I to je možné!

 
58%
Hra - Yacht MiniGame
Video se načítá

Slečny na lodi mají o zábavu postaráno. Delfíni je přišli navštívit a užít si s nimi trochu zábavy. Jakmile uvidíte, že se čeří voda, tak buďte připraveni, když se objeví delfín, hodíte na něj kruh. Ovšem pozor, pokud se objeví jenom rybička, tak na tu kruhy neházet!

 
57%
Hra - Dolphin Tag
Video se načítá

Jedna z mořských flashových her, která vás jistě bude bavit. Stanete se v ní totiž malým delfínem, což je velmi hezké. Co už tak hezké není, je, že vás honí kosatka a nesmí vás dostihnout. Snažte se jí uplavat a uhýbat co nejdéle to půjde. Nezapomeňte, že se váš ukazatel vzduchu nesmí dostat na nulu, a proto čas od času vyskočte nad hladinu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

48%
Hra - New Island Dolphin Park
Video se načítá

Zajímavá strategická hra New Island Dolphin Park z Vás udělá ředitele zábavního parku. Hlavní atrakcí jsou delfíni. Musíte vždy uvítat zákazníky a převézt je k atrakci, kterou chtějí vidět. Pokud se Vám to nepodaří, budou odcházet zklamaní a Vy nic nevyděláte.

 
41%
Hra - Dolphin Dive
Video se načítá

Všichni víme, že delfíni nejsou ryby. Určitě také znáte, že rádi vyskakují z vody. V této hře použijete myš k pohybu delfína ve vodě, kliknutím skočíte hlouběji do moře. Trefujte bublinu, abyste skočili hlouběji do vody a tím zvýšili své skóre. Jednou během hry můžete také použít mezerník, pod kterým se skrývá extrémní skok.

 
40%
Hra - Play with dolphins
Video se načítá

Pokud jste přemýšleli o otevření vlastního vodního areálu s delfíny, ale bojíte se, pak právě v této hře si budete moct vytvořit své vlastní a bez rizika. Design si můžete upravit podle svých originálních představ, dokonce i obléknout delfíny. Záleží jen na Vaší fantazii, jak bude areál vypadat a Vy si splníte sen.

 
37%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá

Elsa pracuje v aquaparku, kde přijali nového delfína. není na tom moc nejlépe a na ás je, abyste mu pomohli a vytrénovali na představení. Příjemnou zábavu.

 
70%
Hra - Get Flippy
Video se načítá

V této hře se z vás stane lovec a budete se pokoušet ulovit notoricky známého delfína Flipa. Máte omezený počet nábojů, aktuální stav střeliva najdete na levé straně obrazovky v podobě patron. Snažte se trefit terčíky na delfínech, čímž získáváte body. Kolik bodů se vám na konci hry podaří nashromáždit?

 
75%
Hra - Through The Pacific
Video se načítá

Cílem hry Through The Pacific je dovézt delfína skrze celý oceán. Dokážeš sledovat indikátor vzduchu a včas se vynořit a také jíst ryby, které jsou jeho potravou?

 
90%
Hra - Baby Hazel Dolphin Tour Html5
Video se načítá

Vydej se s Hazel a její sestřenicí do Delfínového parku v doprovodu jejich rodičů v nové hře Baby Hazel Dolphin Tour. Jako v dalších hrách s Hazel, i zde bude tvým úkolem se o Hazel postarat v průběhu celého dne. Podaří se ti na ní dohlédnout?