Crafting

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

71%
Hra - Match Craft
Video se načítá

Ve hře uvidíte několik různých prvků, které musíte spojovat. Nicméně tak, aby byly shodné a obsahovaly minimálně tři prvky. Čím více prvků propojíte, tím získáte více bodů.

 
41%
Hra - Brick Craft
Video se načítá

Dokážete do sebe skládat bloky tak, abyste vytvořili souvislý řádek, který poté zmizí. Je nutné sledovat i blok, který bude padat v příštím kole, abyste mohli celou situaci vyhodnotit.

 

Popis štítku Crafting

V kategorii Craftingových her na tebe čeká svět plný kreativity, logiky a skoro neomezených možností. Crafting je hodně rozšířený ve hrách podobných velmi populárnímu Minecraftu. Právě díky této hře se žánr craftingových her dostal do hledáčků vývojářských společností, které připravily obrovskou spoustu her. Ty si tedy teď můžeš vyzkoušet, jaké to je stavět komplexní nástroje z jednoduchých prvků nebo se například naučíš, jak se dá přežít na pustém ostrově.

Nejlepší Craftingové hry

Jedna z nejlepší craftingových her je Crafting Story. Tady budeš mít za úkol tvořit svět a život na něm. Začnes pouze s pár základními prvky a bude jen na tobě, jak rychle vytvoříš svět. Další neméně skvělá hra kombinuje crafting a boj. Ve hře Monster Craft bude tvým úkolem kupovat různé typy bojovníků a ty potom spojovat a tvořit z nich lepší a lepší mašiny na zabíjení.