Hamburger

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Pizza Maker Cooking Games

Co se hodí více k sobotnímu obědu než pizza? Tak například hamburger nebo hot dog. A právě v této hře si společně připravíme jednu z těchto tří pochoutek. Na začátku si vybereš, které jídlo chceš dělat a poté se společně vrhneme do přípravy samotné. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Burger Shop

Představte si, že jste kuchař v restauraci připracující vynikající hamburgery pro své zákazníky. Každého zákazníka musíte obsloužit v co nejkratším časovém limitu, jinak se rozzuří a odejde. Za správně obsloužené zákazníky získáváte peníze, díky kterým si můžete dovolit vylepšit svoji restauraci nebo si odemykat nové přísady do svých hamburgerů.

 
85%
Hra - Biggest Burger Challenge
Video se načítá

Ve hře Biggest Burger Challenge na tebe šekají bulky, maso, zelenina a další přílohy na to, až z nich uděláš burgry. Na výběr máš dvě varianty hry - Challenge a volnou ruku. V challengi musíš dělat burgry podle návodu a za každý dobře udělaný burgr dostaneš dobře zaplaceno.

 
80%
Hra - Burger Chef Restaurant
Video se načítá

Ve hře Burger Chef Restaurant se staneš šéfkuchřem vyhlášené restaurace na hamburgery. Tvým úkolem bude připravit co nejvíce burgrů za den, abys splnila denní limit. Za každý burgr dostaneš peníze a na konci dne se uvidí, jestli jsi vydělala dost nebo ne.

 
81%
Hra - Burger Time Game
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem obsluhovat vaše zákazníky, kteří mají chuť na výborně burgery. S každým dosaženým levelem po vás budou požadovat složitější hamburgery. Čím rychleji a lépe je připravujete, tím více dostanete bodů.

 
57%
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete připravovat vlastní burger. Musíte si prvně namlít maso. Pak maso ochutíte a připravíte si bochánky na gril. Grilované maso pak přidáte do bulky, na to zeleninu a lahodnou slaninku.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

65%
Hra - Burger and Fries
Video se načítá

Uvařte si společně s Karolínkou chutný oběd, který bude obsahovat domácí hamburger a hranolky. Pomůžete jí?

 
55%
Hra - Super Burger Making
Video se načítá

Uvařte si chutný hamburger za pár minutek. Důležitá bude příprava masa a zbylých surovin, tak směle do toho!

 
80%
Hra - Burger Bar
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře budete připravovat hamburgery pro zákazníky ve vaší restauraci. Každý zákazník má přitom jiné požadavky, takže musíte používat kuchařskou knihu, která vám napoví, jaké suroviny na který hamburger použít. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte vydělat dostatek peněz.

 
100%
Hra - MadBurger 3 Wild West
Video se načítá

Podaří se vám hodit burgerem co nejdále? Burger si navíc můžete sestavit podle vlastní chuti. Čím více v něm bude ingrediencí, tím lepší bude mít vlastnosti. Sbírejte po cestě nové recepty na sestavení burgeru.

 
71%
Hra - Spongebob Krabby Patty Dash
Video se načítá

Prodávat hamburgery není žádná věda. Problém je však v tom, že budete muset docela spěchat. Cílem je totiž obsloužit každého zákazníka a splnit mu jeho přání co nejdříve. Dokážete i ve stánku poradit?

 
56%
Hra - Mia Cooking Spicy Beef Burger
Video se načítá

Připravit opravdu kvalitní hamburger není nic jednoduchého. Musíte si nejprve nachystat ingredience a poté je ve správném poměru smíchat. Dokážete si poradit se vším co taková příprava obsahuje?

 
41%
Hra - Best Burger
Video se načítá

Best Burger je obsluhovací hra, ve které povedete vlastní restauraci. Vaším úkolem bude co nejrychleji obsloužit zákazníky. Hlavní je vědět, co po vás zákazník chce. Dávejte pozor, abyste nepřipálili Burgery! Zvládnete je obsloužit všechny?