Budování cesty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

40%
Hra - Mickey Mouse in The Lost Treasure of Maroon
Video se načítá

Pomozte Mickey Mousovi najít ztracený poklad na neobydleném ostrově. Dohlédněte na to, aby se Mickeymu nic nestalo. Některé předměty můžete aktivovat kliknutím na ně. Jiné předměty musíte chytit a pustit. Celkem máte omezený počet šesti životů. Ostrov není tak úplně opuštěný, jak si původně Mickey myslel.

 
74%
Hra - Mario Friends Rescue
Video se načítá

Super Mario Bros potřebuje zachránit svoje animované přátele, v čemž mu pomůžeš právě ty. Hra obsahuje více než dvě desítky zábavných úrovní. Umísti pomocné předměty, aby se Super Mario při záchranné misi nezranil o nastražené překážky. Dokážeš si poradit se všemi záchranářskými úkoly a dokráčíš k vítězství?

 
33%
Hra - Copy n Paste
Video se načítá

V následující hře se naučíš kopírovat předměty. Nejprve klikni na předmět, který chceš nakopírovat a poté klikni někam do prostoru, kde si myslíš, že se nachází nejvhodnější umístění. Tvým cílem vždycky bude dostat hlavního hrdinu dále. Nedopusť, aby se postavičce stalo něco špatného, jinak musíš začít znovu.

 
80%
Hra - Rats
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které bude vaším úkolem posouvat pomocí myši potrubí tak, aby malý krysí robot mohl vysbírat všechny sýry. Podaří se vám je vysbírat všechny?

 
66%
Hra - Go Home Ball 2
Video se načítá

Chcete-li se dobře pobavit, pak je hra Go Home Ball 2 ideálním místem. Cílem je dopravit kuličku do důlku, který má stejnou barvu. K dispozici máte tři druhy schopností, jak míček dopravit na jeho místo.

 
76%
Hra - Blockgineer 2
Video se načítá

Máme tu pro vás senza hru, ve které bude vaším úkolem dopravit kuličku do dveří. Ze začátku vám to přijde určitě jednoduché, ale později budou přibývat kuličky i dveře. Povede se vám je všechny dostat do správných dveří?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
66%
Hra - The Right Way
Video se načítá

V této logické hře budete mít na starosti testování nového robota. Vaším úkolem bude ho správně nasměrovat až k teleportu, který ho přenese do nové úrovně. Skládejte předměty tak, aby se tam vždy dostal.

 
75%
Hra - IQ Marathon
Video se načítá

Máme tu pro vás další zábavnou logickou hru. Cílem této hry je dopravit kravičku až k poháru. Zní to jednoduše, ale nebude tomu tak v pozdějších levelech. Správně rozmístěte šipky, které jí tam dovedou. Povede se vám vyřešit každý level?

 
80%
Hra - Dibbles 4: Christmas Crisis
Video se načítá

Zahrajte si čtvrtý díl této logické hry, kde bude vaším úkolem bezpečně přepravit mravenčího krále. Jenže zo nebude nic jednoduchého, protože po cestě bude spousta překážek, které nepůjdou jen tak zdolat. Takže budete muset obětovat i někoho z vaší družiny.

 
83%
Hra - Snail Bob 7
Video se načítá

Je tu konečně další díl šneka, na který jste tak dlouho čekali! Pomozte šnečkovi se dostat z podivného fantasy světa, ve kterém se ocitnul ve svém vlastním snu. Zdolávejte nebezpečné nástrahy a nepřátelé, kteří mu budou chtít ublížit. Zvládnete ho dopravit pokaždé až k východu?