Budování cesty

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Goldburger to go
Video se načítá

Zajímavá logická minihra Goldburger to go před vás staví nelehký úkol. Musíte dostat kuličku přes celé bludiště. Po několika pokusech se vám určitě podaří nastavit různé překážky tak, aby kulička dospěla k cíli.

 
75%
Hra - Quebec Adventure
Video se načítá

V této adventuře hrajete za malého chlapce Oriela, který jednoho dne hraje počítači svojí oblíbenou hru a náhle ho zasáhne magnetická vlna a přenese ho zpátky v čase do Qubecu. Pomocí myši řešte jednoduché úkoly, které vás posunou ve hře. Pomůžete mu se dostat zpět do jeho doby?

 
75%
Hra - Level Editor 3
Video se načítá

Pokračování skvělé a úspěšné skákačky je tady. Úkol je zdánlivě jednoduchý, musíš dostat panáčka k cílovým dveřím. Pomáhat ti k tomu budou všelijaké herní prvky, které můžeš umisťovat na plochu. Dostat se musíš přes všechny překážky.

 
72%
Hra - Kumba vs the Evil Penguin
Video se načítá

S králem džungle si není radno zacházet. Pokud Vás ale požádá o pomoc, musíte mu vyhovět. Vydejte se s opičákem na jeho velké dobrodruřství. Musíte projít všechny úseky. Pozor si dávejte na všechny překážky, které musíte přkonat. Někdy musíte pořádně přemýšlet, jak se přes překážky dostat. Po cestě ještě sbírejte banány.

 
68%
Hra - Robot Go Home
Video se načítá

Pomozte ztracenému robotovi dostat se bezpečně domů v logické hře Robot Go Home. V jednotlivých levelech se musíte vždy dostat k teleportu, od kterého vás však dělí množství překážek. Při jejich zdolávání bude důležitý dobrý postřeh a samozřejmě i logické myšlení.

 
67%
Hra - Hungry Insects
Video se načítá

Pro milovníky logických her, zahrajte si Hungry Insects. Název vám jistě napoví, že budete krmit hmyz! Takže rozmístěte prvky a doufejte, že se šváb dostane až k jídlu, které ukradne a hned do sebe naláduje.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

64%
Hra - Need Water!
Video se načítá

Pro milovníky logických her tu máme tuto skvělou pařbu, ve které budete budovat cestu pro podzemní vodu až do elektrárny, později i ropu do rafinérií. Nebude to nic lehkého, snažte se po cestě vysbírat všechny kameny. Jistotou budou i vylepšení, které vám nesmírně pomohou. Když budete v koncích, tak můžete použít nápovědu (otazníček). Tak na co ještě čekáte, otestujte si svojí logiku na této skvělé hře.

 
62%
Hra - Apple Harvest 2
Video se načítá

Máme tu pro vás bezvadnou hru, ve které bude vaším úkolem správně dopravit jablka do krabic podle barev. Levým tlačítkem myši budete malovat dráhy pro tyto jablka. Podaří se vám vyřešit všechny levely ve hře na maximální počet hvězd?

 
62%
Hra - Rail Roads
Video se načítá

Stavba kolejí je sama o sobě docela složitá záležitost. Ve hře Rail Roads je komplikována tím, že musíte koleje stavět před jedoucím vlakem. Pokud jej necháte vykolejit stane se velké neštěstí.

 
60%
Hra - Fluffy Ball
Video se načítá

V této povedené logické hře budete zachraňovat malou, huňatou kuličku. Budete zapotřebí vaše rychlá reakce, protože kulička je neustále v pohybu a vy jí tvoříte cestu až do cíle. Myslíte si, že na to máte?

 
58%
Hra - Red Bugs Puzzle
Video se načítá

V této hře se seznámíte s malým broučkem, který sbírá maliny, aby neměl hlad. Jenže v tom mu brání různé překážky a také ostatní brouci. Pomozte mu překonávat překážky a přelstít zlé brouky.

 
54%
Hra - Isoball
Video se načítá

Isoball je luxusní logická gamesa pro každou chytrou dívku. Tvým úkolem je dostat červený míček do jamky. A to za pomocí postavené cestičky z kostiček. Čeká na tebe těžkých 20 úrovní.

 
46%
Hra - Isoball X1
Video se načítá

Ve hře Isoball X1 dostaneš na starost míček a různé možnosti, kterak přidávat bloky, po nichž míček musíš přesovat. Tvým úkolem bude dopravit míček do koncové díry. Cestou můžeš vytvářet různé mosty nebo výtahy. V menu How To Play dostaneš příležitost zjistit, jak se jednotlivé herní možnosti vytváří.