Budování cesty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Snail Bob 7
Video se načítá

Je tu konečně další díl šneka, na který jste tak dlouho čekali! Pomozte šnečkovi se dostat z podivného fantasy světa, ve kterém se ocitnul ve svém vlastním snu. Zdolávejte nebezpečné nástrahy a nepřátelé, kteří mu budou chtít ublížit. Zvládnete ho dopravit pokaždé až k východu?

 
87%
Hra - Snail Bob 8 Island Story
Video se načítá

Vaším úkolem v tomto pokračování známé logické hry bude dostat šneka přes levely plné překážek a protivníků. Důležitá bude přitom správná interakce s okolními prvky, které vám pomohou překážky zdolat. Ovládat však budete i pohyb samotného šneka.

 
80%
Hra - Dibbles 4: Christmas Crisis
Video se načítá

Zahrajte si čtvrtý díl této logické hry, kde bude vaším úkolem bezpečně přepravit mravenčího krále. Jenže zo nebude nic jednoduchého, protože po cestě bude spousta překážek, které nepůjdou jen tak zdolat. Takže budete muset obětovat i někoho z vaší družiny.

 
75%
Hra - Level Editor 3
Video se načítá

Pokračování skvělé a úspěšné skákačky je tady. Úkol je zdánlivě jednoduchý, musíš dostat panáčka k cílovým dveřím. Pomáhat ti k tomu budou všelijaké herní prvky, které můžeš umisťovat na plochu. Dostat se musíš přes všechny překážky.

 
75%
Hra - IQ Marathon
Video se načítá

Máme tu pro vás další zábavnou logickou hru. Cílem této hry je dopravit kravičku až k poháru. Zní to jednoduše, ale nebude tomu tak v pozdějších levelech. Správně rozmístěte šipky, které jí tam dovedou. Povede se vám vyřešit každý level?

 
62%
Hra - Rail Roads
Video se načítá

Stavba kolejí je sama o sobě docela složitá záležitost. Ve hře Rail Roads je komplikována tím, že musíte koleje stavět před jedoucím vlakem. Pokud jej necháte vykolejit stane se velké neštěstí.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
67%
Hra - Hungry Insects
Video se načítá

Pro milovníky logických her, zahrajte si Hungry Insects. Název vám jistě napoví, že budete krmit hmyz! Takže rozmístěte prvky a doufejte, že se šváb dostane až k jídlu, které ukradne a hned do sebe naláduje.

 
62%
Hra - Apple Harvest 2
Video se načítá

Máme tu pro vás bezvadnou hru, ve které bude vaším úkolem správně dopravit jablka do krabic podle barev. Levým tlačítkem myši budete malovat dráhy pro tyto jablka. Podaří se vám vyřešit všechny levely ve hře na maximální počet hvězd?

 
66%
Hra - The Right Way
Video se načítá

V této logické hře budete mít na starosti testování nového robota. Vaším úkolem bude ho správně nasměrovat až k teleportu, který ho přenese do nové úrovně. Skládejte předměty tak, aby se tam vždy dostal.

 
76%
Hra - Blockgineer 2
Video se načítá

Máme tu pro vás senza hru, ve které bude vaším úkolem dopravit kuličku do dveří. Ze začátku vám to přijde určitě jednoduché, ale později budou přibývat kuličky i dveře. Povede se vám je všechny dostat do správných dveří?

 
66%
Hra - Go Home Ball 2
Video se načítá

Chcete-li se dobře pobavit, pak je hra Go Home Ball 2 ideálním místem. Cílem je dopravit kuličku do důlku, který má stejnou barvu. K dispozici máte tři druhy schopností, jak míček dopravit na jeho místo.

 
92%
Hra - Snail Bob 6 Winter Story
Video se načítá

Mnoho typů hádanek a také překážek čeká na hráče v již šestém pokračování série Snail Bob. V tomto díle se ocitnete v zimě, která není pro šneka ničím příjemným. Proto je nutné, abyste mu pomohli překonat všechny zimní nástrahy na cestě. Jedině s Vaší pomocí se Bob dostane do teplého domečku.

 
88%
Hra - Snail Bob 5: Love Story
Video se načítá

Snail Bob je zpět a tentokrát se nám zamiloval!! Pomůžete mu překonat více jak tři desítky levelů a dostat se k jeho vytoužené lásce? Opět se budete muset vyhnout překážkám, jako jsou ostny, různé podzemní potvory nebo masožravé kytky.