Bourání předmětem

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Angry Birds HD
Video se načítá

Zahrajte si další parádní díl Angry Birds, tentokrát ve vysokém rozlišení. V každém kole bude vaším úkolem zabít všechna zlá prasátka. Snažte se k tomu použít co nejmenší počet ptáčků.

 
83%
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude zlikvidovat všechny vajíčka ukryté v pevnostech. K jejich zničení můžete využít jednu z přírodních katastrof, které máte v každém kole k dispozici. Počet katastrof je omezen, takže si každý tah dobře rozmyslete.

 
85%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video se načítá

Máme tu pro vás další díl papoušků! Jako vždy cílem je sundat vše co vám stojí v cestě. Tak se ukažte co ve vás je.

 
76%
Hra - Angry Brain Halloween
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete odpalovat z praku postavičky jako v angry birds. Vaším úkolem je trefit postavičky, které jsou skryté za různými objekty. Hra má mnoho levelů.

 
87%
Hra - Angry Birds Stella
Video se načítá

Překonej obranu a zabezpečení nepřátelských táborů a znič všechna prasata. Dokážeš si poradit a překonat všechny nástrahy? Jestliže do dalšího kola postoupíš a získáš všechny tři hvězdy, pak to bude úspěchem.

 
66%
Hra - Cubium: nové levely
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry, jednu z nich tu máme pro vás. Vaším úkolem bude rušit stavby za pomoci kuličky, kterou vystřelíte. Ničit musíte dokud nenasbíráte dost bodů.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - Blosics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu skvělou hru, ve které budete sestřelovat zelené bloky. Dávejte si pozor, abyste nesestřelili červené! Čím déle budete držet kuličku v zeleném kruhu, tím bude větší a bude vás stát více bodů.

 
75%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá

Míření je základem úspěchu ve hře Sheep vs Aliens 2. Musíte sestřelit všechny mimozemšťany, kteří jsou rozmístěni po hrací mapě. Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte.

 
67%
Hra - Angry Animals
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahraj si dobrou logickou hru, která svým způsobem navazuje na známé Angry Birds. Prakem ale budeš tentokrát vystřelovat nejen ptáky, ale i další zvířátka. Opět musíš dávat pozor, aby to bylo správnou silou a ve správném úhlu. Tvým úkolem je ničit smajlíky.

 
75%
Hra - Disaster Will Strike 3
Video se načítá

Disaster Will Strike 3 je úspěšné třetí pokračování logické hry, ve které musíte ničit vajíčka. Hra obsahuje několik velkých map a několik desítek úrovní.

 
75%
Hra - Angry Alarmo
Video se načítá

V této logické hře bude vaším úkolem ničit budovy plné banditů. Nebudete to žádná sranda, protože jste omezeni municí a navíc v pozdějších levelech budete muset zachraňovat krásné dívky. Podaří se vám jednou ranou způsobit kolaps budovy?

 
72%
Hra - Zombie Launcher
Video se načítá

Zombie jsou motivem i hry Zombie Launcher. Cílem je střílet zombie z kanónu tak, aby se dotkly dýní, které jsou nahodile rozmístěny. Jakmile to splníte, tak postoupíte do dalšího kola. Je nutné dobře mířit, protože čím více zombie vystřelíte, tím více se snižuje Vaše skóre, které se může dostat až na nulu.

 
70%
Hra - Surplus Soldiers
Video se načítá

Hra Surplus Soldiers je určena k prověření Vašich schopností. Musíte se vždy rytířem, kterého vystřelíte z děla, trefit do pokladu. Jakmile se tak stane, postupujete do dalšího kola. Pokusu máte neomezené množství, takže se nemusíte strachovat neúspěchu.