Bourací

85%
Hra - Brick Breaker
Video se načítá

Ve hře Brick Breaker bude tvým úkolem rozbíjet zdi postavené z cihel. Tento typ hry určitěš znáš a pokud ne, tak si principy určitě rychle osvojíš. V průběhu rozbíjení cihel budeš také dostávat různé bonusy, které ti s rozbíjením budou pomáhat. Zvládneš projet všechny levely?

 

Popis štítku Bourací

Máš někdy chuť něco rozbít? V kategorii bouracích her se do toho můžeš pustit plnou silou! Můžeš se tady vyřádit při bourání různých domů, aut nebo třeba zombíků. Stačí si vybrat správný nástroj a pustit se do díla. I když se to na první pohled může zdát jednoduché, bourání vyžaduje přesnost, správné načasování a v neposlední řadě tyto hry také budou testovat tvůj postřeh. Ať už budeš hrát jakoukouliv bourací hru, nezapomeň to bourání nechat ve hře. Aby se ti třeba nestalo, že si zbouráš klávesnici.

Nejlepší bourací hry

Building Demolisher je skvělá bourací hra, kde bude tvým úkolem bourad různě postavené domy pomocí ocelové koule. V průběhu hry budeš získávat další možnosti ničení a budeš si tak moct hru užít ještě více. Ve hře Zombie Demolisher 2 bude tvým úkolem likvidovat zombíky. Na bourání budeš mít různé koule, které vždy musíš hodit tak, aby doletěly do správného místa. Nemusíš likvidovat celé budovy, důležité je zlikvidovat všechny zombíky. Poslení hrou je Monster Truck Demolisher. V této hře bude tvým úkolem pomocí monster trucku likvidovat vše, co ti přijde do cesty.