Ben 10

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
32%
Hra - Ben 10 BMX
Video se načítá

Ben 10 je oblíbená americká seriálová postavička a vy se s ní můžete občas setkat i v rámci počítačových her. Jednu z her inspirovaných tímto seriálem přinášíme právě nyní. Ben 10 se vydává na závody se svým BMX kolem. Postavte se soupeři a pokuste se dojet do cíle v rychlejším čase, než to dokáže on.

 
25%
Hra - Run Ben10
Video se načítá

Zlomyslný vítr vám odvál jízdenku z rukou. Jízdenka vylétla z okna a teď se přilepila na bok služebního vozu vlaku. Běhejte, skákejte a uhýbejte před překážkami. Dostaňte svou jízdenku zpátky za každou cenu, dřív než vám vyprší drahocenný čas. Abyste vyhráli hru, musíte dokončit obě úrovně hry. Čím rychleji hru dohrajete, tím více bodů dostanete.

 
50%
Hra - Ben 10 Pacman
Video se načítá

Smíchejte dohromady seriál Ben 10 a hru Pacman a dostanete zajímavou směsici, kterou si můžete vyzkoušet v následující hře. Vyhýbejte se nebezpečným nepřátelským jednotkám a sbírejte barevné symboly. Na začátku hry máte pět životů, dávejte pozor, abyste o ně nepřišli. Hra obsahuje několik těžkých úrovní.

 
65%
Hra - Ben 10 Tractor
Video se načítá

Pomozte tomuto traktoristovi zdolat náročný terén, který ho bude čekat po celé cestě. Dávejte pozor, abyste ho nezničili, jinak musíte začít znova.