My Free Zoo

Chtěli byste vlastnit svou ZOO? S hrou My Free Zoo to je možné. Je to nová hra, kterou je možné hrát prostřednictvím internetového prohlížeče. Vaším úkolem v této hře bude vybudovat prosperující zoologickou zahradu, která bude mít vysokou návštěvnost.

Na začátku hry, vám bude pomáhat ředitel Zimmermann, který vás zasvětí do tajů této hry a ukáže vám, jak nejrychleji a nejefektivněji zdokonalit svou vlastní Zoo. Naučí vás starat o prostředí, zvířata a rostliny.

Po menším zaškolení se celková podoba vaší Zoo bude odvíjet, už jen od vás. Ale nemyslete si, že to bude tak jednoduché. Na starosti budete mít krmení a rozmnožování zvířat, výstavbu výběhů a samozřejmě se budete muset postarat o celkovou zábavu zvířat a návštěvníků.

Abyste do své Zoo přilákaly, co nejvíce návštěvníků, musíte je neustále něčím překvapovat. Například, musíte kupovat nové budovy, zvířata a stánky. Velkou atrakcí pro návštěvníky jsou i mláďata, které si můžete odchovat vy sami.

Za každou novou věc, kterou si ve své zoo zařídíte, dostanete herní body. Díky nim se vám otevřou nové možnosti v oblasti výběru zvířat, rostlin nebo nových budov. Pokud se vaše zoologická zahrada nebude návštěvníkům líbit, prostě nepřijdou a vaše zoologická zahrada se bude muset zavřít.

 

 

 

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vedení Zoo
  • Vylepšení
  • Možnosti
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Souhrnné informace
Autor:Upjers.com
Domovská stránka:http://www.myfreezoo.cz/
Operační systém:Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit /8/10