William And Sly

24 hlasů
72%

Spuštěno: 25312x | 6,41 MB
 

Ovládání hry - William And Sly

Pohyb
Mapa, úkoly

Popis hry - William And Sly

William And Sly William and Sly je skvělá skákačka, od které se jen tak neodtrhnete. Hrajete za lišku, která pomáhá svému lidskému kamarádovi. Dostanete za úkol opravit teleport, který se záhadně vypnul. Sbírejte všechno, na co narazíte a aktivujte runy. Pomocí klávesy Shift si můžete zkontrolovat, kde jste na mapě nebo kolik vám chybí věcí ke splnění úkolu. Tak hurá do toho bojujte s nepřáteli a prozkoumejte celý svět.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

82%
Hra - William And Sly 2
Video se načítá
73%
Hra - Black Beaks Tresure
Video se načítá
60%
Hra - Brave Hussar
Video se načítá

Komentáře

Peris(Hudba a jiné(-:)

Krásná hra, nemám výtek, dobře se ovládá, má smysl a řád.
Pokud chcete mít křídla, jděte pořád dopředu, (ale musíte už mít mapu!), dříve nebo později narazíte na chrám, ve kterém je takový obdelník, a z každé strany je obklopen jedním smrčkem. Na obdélník si sedněte, o pár vteřin se vám nad hlavou lišky. (musíte tam chvíli sedět). pak když zmáčknete šiku nahoru, budete létat smajlsmajlsmajlsmajl

PerisTo se mi líbí +4 To se mi nelíbí

Terraria(Zázračné šípy z MLP)

Rainbovračka: Máš pravdu taky mi to nejde. A snažím se.

Edit 11:59: Měla jsem tři!!!

Edit 12:00: A čtyři!!!

Edit 12:06: Já to DOHRÁLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZABILA JSEM JI, TU PŘÍŠERU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit 12:15: Křídla získáte tak že si stoupnete na ten kámen a pak chvíli čekáte. Na té ceduli psali že máte na něm meditovat a pak je získáte. No je to anglicky, to je ta nevýhoda.

TerrariaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.