Scooby Doo Hurdle Race

34 hlasů
71%

Spuštěno: 33215x | 1,52 MB
 

Ovládání hry - Scooby Doo Hurdle Race

Pohyb
Skok

Popis hry - Scooby Doo Hurdle Race

Scooby Doo Hurdle Race Scooby Doo se nechce nechat zahanbit v závodě proti duchům. Musí za každou cenu vyhrát. Jenže na trati jej čeká mnoho překážek, které musí bezchybně zdolat. Mačkejte šipky podle toho, jak se Vám objevují na ploše a mezerníkem skákejte přes překážky. Musíte se snažit, abyste předběhli soupeře a vyhráli důležitý závod.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá
57%
Hra - Big Air 2
Video se načítá

Komentáře

EDITkAmňau

kachlová skáče se mezerníkem a pak máš nalevo šipky které ukazují dolu nahodu do leva a do prava ty musíš zaroveň zmáčknout merník i tu šipku co právě ukazuje smajl Když se to naučíš budeš tu hru mít ráda já jí ráda mám smajl

EDITkAmňauTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Danča Hi(I love vlkodlaci a vlci ...)

500 800skóre super hra jestli máte stejný názor dejte plussmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlps.mohli tam vystřídat víc panáčků.A pokud to vypadá jako vychloubání tak prominte. Děkuji že jste si přečetli můj komentář a díky za pluska pokud nákě budousmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlhezké komentáře.

Danča HiTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.