Scooby-Doo 2 Monsters Unleashed

36 hlasů
78%
Hra se načítá ...

Spuštěno: 31295x | 0,00 MB
 

Ovládání hry - Scooby-Doo 2 Monsters Unleashed

Pohyb
Akce

Popis hry - Scooby-Doo 2 Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2 Monsters Unleashed Scooby Doo 2 Monsters Unleashed je adventura, která Vás určitě zaujme, jestli jste fandové tohoto kresleného hrdiny. Řešte úkoly, hádanky a různé nástrahy. Bojujte s příšerami a dalšími záhadnými postavami. Pomůžete Scoobymu a jeho partě vyřešit další záhadu?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

karnat(BFF, YOUTUBE AND ANIMALS)

Návod:
Museum - Pin - 3 26 2004 (zadej, vem klíč a dej ho do dveří)
Egypt - Zvířata - Kočka, prase, vrána, vlk, sova (zvířata jsou nad hrobkou, klikej na ně v tom to pořadí, a hrobka zmizí - objeví se ti schody)
Zombie museum - Nejdřív si vem kost (má ji zelený „prazombie“), a kostí rozbij všechny „videonahrávky“. V úplně poslední videonahrávce (létající roboti) otevři botu a vem si minci. Asi sis všimla, že pod videonahrávkami jsou pojistky. Klikni na pojistku blíž k robotům a otevři ji mincí. Vem si prostřední (červený) kabel. Teď otevři pojistky blíž ke koni, otevři je mincí a vlož červenou pojistku. Pusť si videonahrávku s koňem a vem si klíč, který je na měsíci. Klíčem otevři kufr toho pána vedle. Měla bys dostat kleště. Těmi otevři bednu.
Konec

karnatTo se mi líbí +7 To se mi nelíbí

ajrys(i love music)

viděla jsem dpousta dokumentu o egyptě a zdá se mi že ty symboly tam některé nemají byt chybí jim tam jeden ze tří základníchsmajl jestli chcete radu poradím

ajrysTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.